Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ér a csók?

Figyelt kérdés

Tehát első randin, illik megcsókolni a lányt? (tegyük hozzá, hogy facebookon beszélünk, és most lesz hamarosan az első randi...illetve a lány idősebb mint én )Lányok fiúk.... Először is lányok... első randin elvárjátok, vagy ha szeretnétek valamit/ a fió szeretne valamit tőletek, akkor elvárjátok hogy megcsókoljon benneteket? Fiúk ti az első randin meddig mentek el ?


24F


2014. máj. 2. 23:33
 1/3 anonim válasza:

Nekem ha tetszik a fiú, akkor szeretném ha megcsókolna

18/l

2014. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem a csók kb. kötelező elem. Én csalódott lennék, ha nem jutnánk el odáig, viszont tovább nem kéne menni.


26F

2014. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném, ha első randi(ko)n hirtelen megcsókolnának, vagy csak úgy az első találkozásnál. Nekem fejezze ki a srác az érzelmeit egyenesen szóban, bókokkal, kedvességekkel, kellemes együtt töltött idővel, és ha én is viszonzom, és mutatom, hogy vágyom rá, na akkor esetleg megcsókolhat. Addig max diszkrét baráti puszit adjon csak az arcomra, mert ha nem csúnyán csinálok - még ha tetszene is valamennyire...
2014. máj. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!