Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt olvastam egy blogon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt olvastam egy blogon és érdekelne, hogy mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
"...a válóperek 80%-át a világon mindenütt a nők kezdeményezik. Ezen nem kell csodálkoznod, a társadalom, amiben élünk, anyagilag érdekeltté tette a nőket a válásban. Így aztán nem is nagyon lepődhetünk azon, hogy manapság ők igazából nem jól házasodni szeretnének, hanem sokkal inkább jól akarnak majd válni."

2014. máj. 3. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ne adj'Isten igaz lenne, örülök, hogy nőnek születtem. :D
2014. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nem volt vicces, de díjazom az őszinteséged :)
2014. máj. 3. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen "blogokra" adni, de ebben lehet valami igazság.
2014. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kikezdhető pont az általánosítás és ezzel nincs is mit kezdeni, mert az a nő, amelyiknek nem inge, teljesen jogosan kéri ki magának a fentit, de vajon a tendenciák mögött mi állhat?
2014. máj. 3. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Arról keress vmi kimutatást, h a világon a férfiak mennyi házimunkát végeznek, mennyit foglalkoznak a gyerekeikkel és mennyi alkoholt isznak! Biztos vagyok benne, h mindhárom esetben minimum 80%-20% lenne az eredmény és már meg is van, miért kezdeményez ilyen sok nő válást. Egyszerűen belefáradnak, h cselédnek nézik őket és elégtételt akarnak az elpazarolt évekért.
2014. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugye tudod, hogy ezt meg sok férfi, többek közt én is, kikérheti magának?


De én amúgy eleve nem hiszem, hogy az általad vázolt jelenség volna a fentiek oka. Erősen kétlem, hogy ennyire sok jól elkelt férfiből lesz teljes mértékben használhatatlan, lusta iszákos szemét. Vagy ezt mondod végül is?

2014. máj. 3. 17:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és kérelek benneteket nem pontozzátok le senki válaszát.
2014. máj. 3. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:

"Arról keress vmi kimutatást, h a világon a férfiak mennyi házimunkát végeznek, mennyit foglalkoznak a gyerekeikkel és mennyi alkoholt isznak! Biztos vagyok benne, h mindhárom esetben minimum 80%-20% lenne az eredmény és már meg is van, miért kezdeményez ilyen sok nő válást."


Ugyan már, ki hiszi ezt el?

2014. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az adatokat nem tudom leellenőrizni, de a végkövetkeztetés elég primitív.


Valami közgazdász-féleség írhatta, akinek még a fingásról is csak a pénz jut az eszébe... :) :)

2014. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem inkább Amerikára jellző ez a statisztika.
2014. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!