Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek rá egy lányt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek rá egy lányt hogy tökönrúgjon?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon perverznek látszik de engem még egyszer rúgott tökön egy lány 7 éves koromban és viszonylag már elfelejtettem hogy milyen és akkor még nem is olyan lehetett mint most lenne.. Szóval kíváncsi lennék.

Válaszotokat köszönöm!



2014. máj. 3. 20:48
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
Nyilt utcán nyulj alájuk... :)
2014. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fogd meg a mellét

vagy a puciját

2014. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fogdd meg a mellét vagy a seggét

az elég nyomós ok

2014. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*punciját
2014. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
1. Válaszoló hagyd már ezt a Denis Kenzo-t mindenhol ezt nyomatod rohadt unalmas már!!!!!
2014. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kérésre nem, jönnek az egyéb trükkök, mint pl. random ember lesmárolása utcán, tapi, és egyéb rafinált dolgok.
2014. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Légy köcsög, szólj be stb..
2014. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek úgy általában ütnek először, nem rúgnak, max a képedet veretnéd szét. :D Kérj meg valakit bakker.
2014. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én bármi támadásra, erőszakoskodásra reflexből alárúgnék. Karatézok úgyhogy nem biztos hogy mindenkivel jól jársz, mert ha engem valaki az utcán molesztálna, úgy rúgnám tökön, ahogy a deszkát törni szoktam... Nem vagyok brünhilda, teljesen áltagos vagyok, úgyhogy nem is tudod kiszúrni a tömegből, hogy ki rúg nagyon erőset és ki olyat amilyet szeretnél.

Nincs olyan ismerősöd, akit meg tudnál kérni?

Bár nem tudom, mennyire esne neked jól. Talán maradandó következménye is lehet.

De a te dolgod.


16/l

2014. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!