Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lennék bunkó ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék bunkó ezért a visszaszólásért?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell előzménynek hogy sokáig kimaradt a sport az életemből,kövérkés voltam de aztán elkezdtem küzdősportra,kondiba jarni és a nagy nullából lett egy atlagnal sportosabb testem.

Na de elmentünk haverommal és 2 csajjal uszodába.Az egyik csaj amikor meglatott fürdőgatyában megjegyezte hogy azért még kéne izmosodnom.Én meg visszaszóltam hogy nézzen mar magára mielőtt leszól..ezen jól megsértődött.

Ez a csaj nem sportol,heti 2x lejar arra a táncra amit én szórakozásból csinalok,van rajta par kiló felesleg csak a genetika és a fiatalsag rendezte úgy hogy jól oszlik el rajta és nem hízik tovább.Az én testemben viszont nagyon sok,sokszor fájdalmas munka van.

De most komolyan elhívom,kérdezés nélkül és jog nélkül lekritizálja a testem és még ő sértődik meg?

18/F


2014. máj. 4. 15:49
1 2
 1/19 anonim válasza:
53%
valahol igazad van de még se kéne ilyen bunkón visszavágni egy lánynak. mi erre elég érzékenyek vagyunk. 22/l
2014. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Alapjaraton nagyon udvarias vagyok.


Ha annyira érzékeny masokat sem kéne erzéketlenül kezelni.

2014. máj. 4. 15:55
 3/19 anonim válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. :)
2014. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Lányoknál ez olyan szerintem, mint nálunk fiúknál a farokméret. Ha a lány mondja ezt, miután még volt is veled, az nagyon megalázó.

Szóval, legközelebb engedd el a füled mellett, ne légy ennyire érzelmileg befolyásolható. Mert most rákaptál a csalira.

2014. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
jó de ha haverok vagytok a csajjal vagy vmi akkor legyen már annyi eszed h te legalább ne bántsd meg őt. az meg az ő szegénységi bizonyítványa ha veled bunkózik. ha meg semmilyen kapcsolatba vagytok akkor pedig tojd le magasról. az olyan véleményére nem is kell adni
2014. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól tetted! :) Azért, mert ő nő (lány), nehogy már ő azt mondhasson, amit akar! Ha meg van pofikája leszólni mást, akkor ő is viselje a kritikát - hasonló stílusban! Ne vedd a lelkedre! Így is sokan el vannak már kapatva! Hol élünk? O.o Neked pedig egy hatalmas pacsi jár! ;)


22/F

2014. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok befolyasolható de megvédem magam.Nem értem miért kéne jópofizni egy beszóláshoz..


Azért hergelt fel mert milyen alapon szólja le a testem miközben ő arányaiban rosszabul néz ki és tizedannyit nem dolgozott 3rte? Ezzel lefitymalta minden munkam.

2014. máj. 4. 16:06
 8/19 anonim válasza:
0%
na nem is vártam volna más reakciót egy pasitól..
2014. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell leszólni a kérdezőt..szerintem jól tetted hogy visszaszóltál, és ezt lányként mondom.
2014. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem rózsával honoraltam azt,hogy minden alap nélkül lebecsmérli a magamba fektetett munkat...
2014. máj. 4. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!