Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy lánnyal sem lefeküdni a haverom?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, mind a ketten 24 évesek vagyunk és sokat járunk bulizni. Én imádom a lányokat, majdnem minden alkalommal odamegyek hozzájuk táncolni meg smárolni, és olykor-olykor haza is viszem őket. Azonban a haverom csak akkor kerül "közelebb" egy lányhoz egy buliban, hogyha a lány közeledik hozzá. Szóval saját magától soha nem megy oda senkihez! És amikor alkalma adódna rá hogy lefektessen egy lányt, soha nem él vele. Mindig csak kibúvókat keres, hogy most fáradt, vagy most nem azért jött bulizni hogy csajozzon, stb.. Én egyrészt azért nem értem ezt, mert olyan külsővel rendelkezik (jóképű, sportos alkatú, jól öltözködik, szóval foglalkozik magával) hogy nagyon sok lányt megkaphatna. Másrészt, meg amikor meglátunk egy szép lányt az utcán, akkor sokszor a haverom kezdi el mondani nekem hogy mennyire lefektetné azt a csajt, meg hogy miket művelne vele az ágyban. De amikor arra kerülne a sor, a csóknál tovább mégsem megy egy lánynál sem. Miért lehet ez??
2014. máj. 4. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

lehet hogy félénk és csak a szája nagy vagy nem az ő műfaja az egyéjszakás

esetleg tetszik neki valaki és nem kell neki más

vagy meleg csak nem vállalja fel

más ok nem jut eszembe

2014. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem meleg, azt egyáltalán nem tudnám elképzelni róla. Továbbá nincs senkije akivel összejönne. Arról tudnék. De még olyan lánnyal sem feküdt le, akit régebb óta ismer, szóval az lehet hogy annyira nem tartozik az egy éjszakások közé. De köszi a választ, ment a zöld kéz! :)
2014. máj. 4. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talan mert azzal szeretne lefekudni, akit szeret. Nem feluletes.
2014. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Say My Name ***** válasza:
100%
Mi közöd van ahhoz, hogy ő miként közeledik a nőkhöz és kivel mit csinál?
2014. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csak mert te nem tudod róla elképzelni, attól még lehet, hogy meleg és az sem kizárható, hogy tényleg olyannal szeretne lefeküdni, akit tényleg szeret.

egyébként tényleg nem sok közöd van az ilyen ügyeihez. sosem értettem miért kell kéretlenül beleavatkozni ilyen dolgokba.

2014. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, az ő dolga. De én csak egyszerűen nem tudom megérteni hogy miért nem megy tovább velük. Az hogy ilyen, attól én még nagyon szeretem őt.
2014. máj. 4. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
hát akkor ennyi. meg ha olyan jó haverok vagytok, esetleg tőle kérdezd meg, biztos több sikerrel jársz majd, mint velünk, vadidegen emberekkel.
2014. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem mondja el, mondom, mindig csak a kifogások jönnek.
2014. máj. 4. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert tudod, van, akinek sokkal fontosabb, hogy szeressen valakit, mint a puszta testi élvezet. Van, akinek számít, hogy kivel fekszik le, de látom, ezt elég nehezen vagy képes felfogni.
2014. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is számít néha a szeretet, de akkor sem értem a haverom.
2014. máj. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!