Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös a zuhanyzóban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös a zuhanyzóban vagy szálláson hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

Június végén megyek balatonakaliba ofő szerint 8-10 fős házakban leszünk majd elszállásolva. Elvileg majd a fürdők külön épületben vannak a faházaktól messzebb viszont közösek. Szal nem ilyen boxok de azért fiú-lány az külön van:D Ilyen helyen mások (fiúk/lányok) hogy szoktatok viselkedni? Teljesen pucéran mászkáltok? Nem vagytok szégyenlősök?

Másik kérdés (fiúknak, de lányoknak is) ilyen helyen hogy oldjátok meg a maszturbálást? Sztem egy hetet nem bírok ki :D Meg mikor reggel felkeltek a reggeli merevedést hogy oldjátok meg? :D Eléggé félek ezek miatt mi lesz ott mert lehet nem csak ismerősökkel leszek egy házban


2014. máj. 5. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen. Ne kezdjél szégyenlősködni, mert csak gúnyolni fognak. Az önkielégítést meg a WC-n megoldhatod.
2014. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En ugyanugy viselkedek mint otthon,meztelenül fürdök,nem vagyok szegyenlös,meg amugy is nem fognak bamulni biztos lehetsz benne,reggeli merevedes is normalis,kicsit varsz mig leall,esetleg veszel fel köpenyt,es mar nem is latszik.
2014. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-esnek: Köszi a választ. Nem akarok szégyenlősködni, nem érzem magam nagyon annak. Csak nem voltam még ilyen helyzetben. És attól félek hogy majd mások pl full pucéran mászkálnak a zuhanyzóban és ha mások is akkor nekem is úgy kell mert ha nem akkor azért cikiznek hogy nem merem levenni a gatyám. Csak ez a fura ha így lesz mert nem volt még olyan hogy mások előtt teljesen ruha nélkül legyek sokáig ahol mindent látnak.
2014. máj. 5. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, a régi szép akalis idők. :D


Lány vagyok, igen, nyolc-tíz fős szállások vannak, külön épületben a zuhanyzók. Én szégyellős vagyok, de vannak függönyök. Én amikor kisebb voltam, akkor voltam táborban, szégyellős vagyok, de meztelenül fürödtem, és senki nem szólt semmit. Ha kint hagytam valamit, akkor szóltam egy barátnőmnek és be is hozta, volt, hogy amikor nem volt hely, kettesével zuhanyoztunk - ez fiúknál azért nem megoldható... :) Nagy a valószínűsége, hogy lesznek csehek - nálunk mindig voltak - na ők aztán nem szégyellősek, össze vissza rohangálnak egy szál semmiben, nekik ez nem volt probléma. Ne aggódj, senki nem szól majd semmit.

2014. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Mi ezen nem akadtunk le :) Amikor a lányoknál elfogyott a melegviz simán átjöttek hozzánk. Ha felugrott a zászló volt vihorászás aki meg a wc-n volt 2 percnél tovább azt nem illet zavarni, mert tuti magával játszott :D Semmi extrát nem kell csinálni, mintha egyedül lennél ugyanaz. jössz mész, hajat mosol, fogat mosol, letusolsz, megtörülközöl stb... Volt, hogy eleve nem is vittem ruhát. Törülközőt magunkra tekertük irány az leső működő tusoló, törülköző vissza, és vissza házba. Nem nagy ügy, tényleg.

Az első pár perc feszült lesz, de hamar megszokod, hogy látnak. És ahogy az első is irta: maszti a wc-n lehetőleg. Volt aki megpróbálkozott a fal felé fordulva 2 perc alatt elintézni, de a lányok elég hamar kuncogni kezdtek, az meg k. zavaró ám :D

2014. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az 5-nek írom: azért nem semmi én biztos nem mernék ilyet hogy más előtt ilyet csináljak. Nálunk nem volt szokás full meztelen egymás előtt rohangászni főleg nem maszturbálni :DD Meg az nekem inkább magán dolog ne tudgya más mikor csinálom XD
2014. máj. 5. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:

A meztelenséggel nem volt gond. Nyilván aki meg szégyenlősebb volt az nem volt jelen, azok gondolom akkor osontak tusolni amikor már senki nem volt ott,tehát nyilván róluk nem tudok nyilatkozni. És az önkit is csak páran próbálták meg ott, pl: énis inkább átsétáltam wc-be. De alapvetően a dolog a tusolásról szól, azt meg nem ruhában műveli az ember ugyebár. Igazából nem nagyon szoktam érteni mi a nagy felhajtás a meztelenség körül, mert valójában az a normál állapot, csak az ember felöltözik mert fázik. :)

Én azt tudom, hogy bementünk, letusoltunk, aki meg nem birt magával elintézte diszkréten, és ennyi. Nem kell nagy feneket keriteni ennek. Pont úgy kell viselkedni, mint egyébként.

2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem nem lesz semmi kellemetlen élmény és túlélem valahogy az ilyen helyzeteket is :D
2014. máj. 5. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi kilemcedikben voltunk. Senki se szégyenlősködött, bár ez lehet, hogy azért volt, mert a legtöbbünknek nagy van (csak 5 fiú van az osztályban). Egyik osztálytársamra rányitott egy csaj zuhanyzás közben, azóta viseli a Boa Constrictor nevet XD
2014. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedek, ahogy egyébként. Bár nem tudom, ha kisebb lenne a péniszem, lehet, hogy gátlásosabb lennék.

15/F

2014. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!