Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés
ha van egy jó pasi,aki tényleg jól néz ki,izmos,meg ilyenek,sok csajnak ugye bejön,meg nekem is.de ilyenkor nem vagyok belé szerelmes,csak ugye tetszik.viszont ha meglátok egy embert aki még csak a közelébe sincs,valami megfog benne..egész nap csak rá gondolok,még ha nem is jön be annyira..de mitől van ez? (nem ismerem az illetőt)

2014. máj. 5. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"valami megfog benne.."

Ezért.

2014. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a látvány kevés, ahhoz, hogy bármi is megfogjon az adott emberben, több kell, ész, humor, értelem stb. Csak egy külső számomra jelentéktelen.Olyan mint a levegő-átlátszó.:)
2014. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es! Nem azt kérdezte, hogy Te hogyan működsz.
2014. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!