Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen időben lehet már combfixet felvenni?

Figyelt kérdés
Vizsgám lesz 13-án és nem tudom milyen idő lesz de én azt akarok felvenni mert harisnyába nagyon rosszul érzem magam csak nem tudom mennyire szoktak azt utcára felvenni eddig én csak hálószobán belül viseltem.
2014. máj. 5. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább készülnék arra a vizsgára, minthogy úgy üljek le a vizsgáztató(k) elé, hogy a szoknyám alól kivillan a combfixem. :-)
2014. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D nem fog kivillanni , és nem nagy dolog lesz ez a vizsga az előzőre se tanultam halálra magam és sikerült.
2014. máj. 5. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én combfixet hordtam -15 fokban is a hosszúkabát és térdig érő szoknya alatt. Szóval nyugodtan vedd fel.8 dennél ne legyen vastagabb. 23/l
2014. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy fel lehet venni, csak arra tényleg figyelj hogy ne kandikáljon ki a csipke mert az ízléstelen. Az a hálószobában hódít. De én csak azt hordok, dolgozni is úgyhogy viseld nyugodtan, sokkal kényelmesebb mint a harisnya arról nem beszélve hogy szex előtt vadító közben meg nem zavaró :)
2014. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) még a ruha nincs meg amiben megyek de tudom,hogy gáz,ha kilátszik a csipke része majd olyat veszek mai nem olyan mini.
2014. máj. 5. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen már lehet ,én nem vagyok annyira fázós és már néha felveszem.
2014. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem simán lehet, de valami hosszabb ceruzaszoknyát vegyél fel hozzá akkor nem fog kilátszani.
2014. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a vizsga? Végül combfixben voltál? Milyen ruhába mentél?
2014. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!