Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? (többi lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonika00 kérdése:

Segítene valaki? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba. Akit már régebben is ismertem, hisz velem járt óvodába de amikor suliba mentünk akkor már nem voltunk egy osztályba se alsóba se most felsőbe sem. Volt az egész évfolyamnak egy előadás. Amin részt kellet venni. És ott beleszeretem. Észrevettem hogy az osztálytársammal nagyon jóba vannak. Elmondtam hát az osztálytársamnak hátha tud nekem segíteni abba hogy még jobban megismerjem a srácot. De az osztálytársam elmondta neki és ő ezt mondta neki: "hát nem mondom el senkinek de neki se!". Majd ráírtam másnap hogy szia!. Elkezdtünk rendesen beszélgetni de szerintem egy kicsit uncsi volt. De mikor kb. 1 héttel később felmentem facebook-ra akkor láttam hogy rám írt. De csak annyit írt hogy: " Nem tudod hol van Pisti?" Jó vissza írtam neki meg minden. Majd mikor már harmadszorra beszéltem vele akkor tök viccesen elbeszélgetünk. xDD :) + Mondta nekem barátnőm hogy látta hogy néz engem miközben "verekedett". És én is észrevettem mert amióta tudja hogy szerelmes vok belé azóta majdnem mindig odajön a teremhez hogy beszéljen osztálytársammal de közben szokót figyelni engem mikor nézem őt. Meg ő szokót rám köszöni. És mivel nemmesze nekik tőlem minden reggel előttem megy és hátra szokót minden nap nézni. De közben még az ő osztálytárába egy kicsit szerelmes lett. De szokót engem figyelni beszélni, köszönöm meg minden. De az a bajom hogy : 1 nem mondd semmit hogy bejövök neki vagy nem.

2: Barátnőm azt mondta hogy mi van ha bejövök neki de a barátai miatt nem mer mert azok csúfolnák.

3: Csak hülyít.


Szerintetek?? mit tegyek ha a 2.dik az??? ???? ????? ????? S.O.S!!!



#fiú #beszél velem
2014. máj. 5. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
annyira aranyosak az első ilyen szerelmes sztorik :)
2014. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem kérdezz rá, h most akkor mi van.( pl. egyik szünetben odamész hozzá egy ilyesmi szöveggel : "Szia. Tudom, h XY elmondta neked, h szerelmes vagyok beléd és tudni szeretném, mit szólsz hozzá"...)
2014. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem merek rá kérdezni. És mindig a testvérével ( az ikrével) van. + ma is a bátya --> mondja nekem hogy "ni itt van törpilla"!! És az öccse aki nekem bejön az meg csak nevetett és ment tovább. De nem merek rá kérdezni félős vok xDD Valami más ötlet?
2014. máj. 6. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!