Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettentően ronda fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően ronda fiúként hogyan növelhetném az esélyeimet a lányoknál?

Figyelt kérdés

sziasztok!

20 éves fiú vagyok és őszintén szólva rettentően csúnya!már kipróbáltam rengeteg hajváltozatot,öltözködési stílust,de semmi sem segített rajtam(most a kopaszság következik).

külsőre 190 cm magas vagyok,vékony testalkatú,de jó ideje elkezdtem nagyon keményen edzeni,megizmosodtam,ami látszik is.jelenleg egyetemen tanulok,anyagilag nem vagyok eleresztve.

sajnos nagyon elkeserítő tapasztalataim vannak a lányokkal kapcsolatban.szinte mutánsként kezelnek úgy érzem,rám sem néznek soha,miközben elmennek mellettem inkább elfordulnak,nem köszönnek vissza csak azok,akikkel nagyon jó baráti viszonyban vagyok valami miatt,pl.volt osztálytárs,csoporttárs és ők már foglaltak.tényleg nem néz meg egy lány sem az utcán,ha próbálok valahol szemezni valakivel,teljesen esélytelen,elfordulnak inkább.

szóval mit tegyek,hogy ez változzon?


2014. máj. 5. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is vagy ronda.
2014. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha humoros vagy, kedves, udvarias, stb..
2014. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl elérhetetlennek hisznek téged, így jobb is hogy nem pazarolják az idődet.
2014. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.-nak ez egy fasság!


pl Bűn ronda vagyok, oda megyek egy csajhoz és köszönök neki de ő rögtön elfordul vagy elmegy akkor hiába vagyok kedves, humoros. Akár a világ legviccesebb embere is lehetek...

2014. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2:

kedves és udvarias vagyok mindenkivel,de a csajok levegőnek néznek,ha előreengedem őket vagy kinyitom nekik az ajtót,meg sem köszönik...

2014. máj. 5. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással sehogy.
2014. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!