Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. én vagyok a f___kalap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. én vagyok a f___kalap?

Figyelt kérdés

Már hetek óta dumálok neten egy lánnyal. Minden este szoktunk beszélgetni. Lényeg, hogy ma este közölte, hogy még tanulnia kell meg stb de jön vissza aztán. Vártam rá, közben persze csináltam a dolgomat majd visszajött és beírja, h mindjárt elalszik. Én meg kissé bunkón kezeltem le. Megköszöntem neki, hogy azért jött vissza, hogy elaltassam? (Mikro visszajött, kérte, hogy altassam el mert álmos). Én vagyok aki túlreagálta ezt vagy kamuzik?

Mikor visszajött, tényleg elütött pár billentyűt, megváltozott az írásképe.


2014. máj. 5. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hímvessző-fejfedő, csak csalódott voltál és túlreagáltad.
2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit reagálod túl, nem jártok, vagy valami...inkább érezd megtiszteltetésnek, hogy elaltatod. rád fog gondolni ma este, miközben maszturbál.
2014. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért, az jobb lett volna, ha nem is ír, és úgy alszik el? Igen, a tanulásban el lehet fáradni. 11 óra múlt!!

Vagy egész éjjel veled kellene beszélgetnie?

2014. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad, mivel valószínűleg fontos neked...ez természetes...inkább szerintem gondolj arra, hogy visszajött hozzád. Ha belegondolsz, simán elmehetett volna aludni is, ha annyira fáradt, de fontos vagy neki annyira, hogy ha csak elköszönni is, de benézett hozzád. :)
2014. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!