Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez amit érzek és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez amit érzek és miért csinálom ezt? Mi ez a kettős érzés bennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár napja beszélünk. Már egy találkozót is megbeszéltünk, viszont én azon gondolkozok, hogy lemondom ezt az egészet és elmondom neki, hogy nem akarok tőle semmi komolyat, csak barátok lehetünk, mert én tőle nem akarok többet, úgy érzem nem érzek iránta semmit...


Viszont ha nem ír, hiányzik. Mindig azt várom, hogy írjon és ha nem beszélünk egy nap, akkor olyan furcsa érzésem van. És szeretnék is vele találkozni, meg nem is.. nem tudom, hogy mi van velem.


Mitől lehet ez? Lehet azért van bennem ez a kettős érzés, mert szeretnék már kapcsolatot, de ugyanakkor félek is tőle mert új dolog? Tudom, hogy vele nem tudnék összejönni, de akkor miért hiányzik? Miért várom mindig? Talán nem is ő maga hiányzik, hanem ez az egész érzés, hogy végre valakinek fontos legyek?


18/L


2014. máj. 5. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is, amire gondolsz, és az is, hogy ettől függetlenül szeretsz vele beszélni. Volt már kapcsolatod?
2014. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nem volt:)
2014. máj. 5. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak az újdonság varázsa, hogy foglalkoznak veled...én is voltam hasonló helyzetben. Gondold át, hogy ez a srác fontos-e neked, hanem, akkor lépj tovább...ismerkedj akár neten, és idővel lesz olyan ber, aki szintén hiányozni fog, ha nem ír...és szívesen lennél inkább vele. :)
2014. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan! Valószínűleg attól félsz, hogy ha őt elutasítod, akkor ki tudja mikor fog az újabb érdeklődő megjelenni.
2014. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Valószínű, hogy tényleg csak ettől félek, hogy ha most őt elutasítom akkor lehet, hogy nem is lesz más aki érdeklődne irántam és csak ezért van ez. :)
2014. máj. 6. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:

velem is ez szokott lenni:) és nem örülök ennek. nekem sem volt komoly kapcsolatom soha, és igen, nehezen de be kell ismerni, lehet hogy félünk az újtól. mert ha van egy srác, akkor jól elvagyok vele, minden, de igazán komoly eddig még nem alakult ki.

16/L

2014. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!