Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ellentudnátok állni egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ellentudnátok állni egy jó nő hízelgésének/flörtölgetésének?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt a kérdésetek az lenne, hogy "Miért akarnék ellenállni?" Itt olyan példára gondolok, mint hogy van egy szép, jó, és okos barátnőd, de megtetszenél egy idegen nőnek XY okból és elkezdene erősen nyomulni rád. Te ellentudnál állni neki?


U.I.: Nem én rólam van szó.


2014. máj. 6. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"U.I.: Nem én rólam van szó."

Jó, azt sejtettük, hogy te nem vagy jó csaj.

2014. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem voltam még ilyen helyzetben, de remélem igen.
2014. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
volt rá példa és sikerült ellenállni :)
2014. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam #1-es, hanem azért mert férfiként sajna (vagy nem sajna) nem fordult elő még ilyen velem.
2014. máj. 6. 20:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2014. máj. 6. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, szóval rövid úton elküldeném, nehogy olyasmit tegyek, amit később megbánok.
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég ravasz vagyok, úgyhogy egy kicsit a dolgok mögé tudok látni :P nem hagynám magam
2014. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!