Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan veletek, hogy rettentően vonzódtatok egy lány iránt/barátnőtök iránt?

Figyelt kérdés
A fiúkat szeretem, de volt már dolgom lánnyal is. Viszont van egy barátnőm, aki tudom hogy hetero, és én is az vagyok, mégis annyira vágyok rá, annyira ellenállhatatlan hogy megőrülök. Ez normális?

2014. máj. 6. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

yeah baby!


Mit csinálnál vele pontosan?

2014. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
biszex vagy lányom,nem hetero
2014. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"de volt már dolgom lánnyal is"


Akkor te biszex vagy :)


És igen, normális, hiszen biszex vagy.

2014. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Biszex vagy xD Ő hetero,te nem. Hát mivel Mindkét nemhez vonzódsz ezért normális. ;D Ahhhh éjjelre agyzsibbasztonak jo volt xDD
2014. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Volt :) Kiderült,hogy ugyanígy érez.Életem legszebb napjait töltöttem Vele,aztán elköltözött,ritkábban láttuk egymást és 'elmúlt' a lamur :) azóta csak barátok vagyunk. 20/l
2014. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben vagyok (igaz nem tartom magam heteronak), de szinte biztosan hetero a lány szóval akármennyire sem tetszik, szoptam.
2014. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os, akkor majdnem ugyanaz a szitu:/

köszi a válaszokat.!

2014. máj. 14. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor azt írtad,hogy volt már dolgod lánnyal, kifejtenéd mennyire volt komoly a dolog ,meddig jutottatok testileg? Mert van különbség,ha csak egy csók volt,meg akkor is ha már szex is.
2014. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!