Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi szex után ma észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapi szex után ma észre vettem hogy van a fitymafékemen kb középen keresztbe egy piros kis vágás vagy karcolás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vészes de egy picit fáj. Egy picit viszket is!? Nos rá kenhetem hegesedésre felírt kenőcsöt? Vagy hogy mit tegyek? Nemrég volt egy balesetem a lábammal. össze varták és kaptam rá egy Contractubex nevezetű gélt. és hogy aszt rákenhetem-e? Vagy inkább hagyjam hogy magától meg gyógyuljon? egyébként a krém ezeket tartalmazza: heparin-nátrium, allatoin, fojékony hagymakivonat, Segédanyagok: szorbinsav, metil-parahidroxibenzoát parfüm olaj(Fragrance231616), xantan mézga, makrogol 200, tisztított víz . ha valaki tud segíteni az kérem segítsem

. köszönöm.



2014. máj. 7. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fitymafékbetét-csere, de izibe
2014. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, én megvártam, amíg elmúlik, egy héten belül megtörtént, a lényeg, hogy hagyd békén. Ha nem javul, menj orvoshoz, házilag ne állj neki ügyeskedni, mert még ronthatsz is a helyzeten.
2014. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fojékony ...biztos hogy így volt ráírva?
2014. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rá semmi begyógyul magától. Nekem is volt párszor, de mindig rendbe jött.
2014. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
folyékony. ja piszkálom. kösz segítséget :)
2014. máj. 7. 11:47
 6/6 A kérdező kommentje:
ja nem piszkálom *
2014. máj. 7. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!