Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok fiú barátaitokkal csókolózni, ölelkezni együtt aludni?

Figyelt kérdés
csak ennyit, nem kérek olyan választ hogy le is szopom mindet meg ilyenek :D

2014. máj. 7. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

nem vagyok lány, de szoktam együtt aludni és ölelkezni a fiú barátaimmal

aztán reggel amikor merevedésük van, néha le is szopom őket

2014. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2014. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A barátaimmal nem, csak a barátommal!
2014. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy, a barátság nem erről szól, se a fiú, se a lány barátaimmal nem teszek ilyeneket. Együtt alvás volt már, de csak lánybarátokkal, és csak alvás. Abban szerintem nincs semmi rossz, ha ott alszik valaki egy barátjánál.
2014. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ölelés, arcra puszi, vállon sírás, együtt filmnézés, együtt alvás simán előfordul/belefér fiú és lány barátaimnál is, bár fiúból több van. A csók nekem már sok egy baráti kapcsolatban.
2014. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

16-17 éves korom óta a legjobb barátom, ő vele csókolóztam először (kiakartam próbálni, és ő megtanított) aludtunk már együtt elég sokszor, összebújva meg ilyenek. 19 évesen meg nála veszítettem el a szüzességem, úgy, hogy nem voltunk együtt, de mindenképp vele szerettem volna.

20L

2014. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát, nálam az már nem a fiúbarát kategória.
2014. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Az nem sima barát.
2014. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Együtt alvás volt már, bulik után, házibulikban meg ilyenek. Megszoktam ölelni és ha sírok megszokott vigasztalni. Szoktam neki puszit adni és megszokta masszírozni a hátam de ennyi...

19L

2014. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

ölelés persze mindenkivel :) akár csak haverral is :)

együtt alvás is belefér persze, de nem nagyon szoktunk, de volt már rá példa.

volt régen egy nagyon jó barátom, aki meleg volt, én meg lány vagyok. vele csókolóztam buliból néha, meg ha együtt aludtunk, össze voltunk bújva. nekem nem volt barátom és neki sem, és mi abszolút nem értettük félre egymást meg nem szerettünk bele a másikba :D

2016. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!