Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretek valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretek valakit?

Figyelt kérdés
Én járok pszchiologushoz mert nagyon depressziós vagyok,de mondjam el neki hogy szeretek egy nálam 6 évvel nagyobb fiút?Igazábol ő is csak egy sztár(nem annyira hires)de annyira szeretem hogy belebolondulok.Mégmost is sirok miatta.Olyan mintha már több éve ismerném mert szoktam nézni videokat vele és testvéreivel és olyan mintha velük lennék mindennap ők lennének a családom.Nagyon szeretem őket mindent megcsinálnák értük.
2014. máj. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtennél értük, akkor legyél olyan önzetlen, és cumizd le a gyikes szűz srácokat ok? :D
2014. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mondd el. Esetleg próbáld meg elterelni a figyelmedet egy olyan fiúval akit el is ér a kezed.
2014. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egészen nyugodtan mondd el a pszichológusnak.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2014. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy szereted csak egy naiv,ábrándos,buta kis tini vagy.
2014. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!