Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tüntethetném el ezt a kínzó, őrületbe kergető, lelket felemésztő érzést?

Figyelt kérdés
Azt,hogy 20 éves koromra egyetlen barátnőm sem volt,sőt egyáltalán semmiféle kapcsolat lányokkal,egy pici,apró jel vagy az érdeklődés irántam,egyszerűen semmi.Az őrületbek kerget,ahogyan semmibe vesznek engem és utálnak,amiért csúnya vagyok.
2014. máj. 8. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy akkor járj prostihoz, nem minket hibáztass amiért az élet így elbánt veled.
2014. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te semmibe veszed magad,más sem fog másként látni...a szépség relatív,ha adsz magadra,és ápolt vagy,akkor lesz barátnőd,de előbb békülj ki magaddal!Azt nem szereti egy lány sem,ha sajnáltatod magad /ezt nem sértésnek szántam/ Szóval hajrá!Fel a fejjel :)
2014. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkezdesz gyúrni,levágatod a hajad értelmesre,borostát növesztesz és voálá.
2014. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni, akkor szarjál rájuk, akkor teszed a legjobban... ...nefélj, akkor tapadnak mint a légy a kutyaszarra... :-)
2014. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!