Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem találok rá ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szotyistészta kérdése:

Csak én nem találok rá ilyen lányokra?

Figyelt kérdés
17 éves leszbikus lány vagyok. Pesten élek, ahol azért elég sok a leszbikus... de mégsem szoktam összeismerkedni lányos leszbikusokkal..fiúsakat sokat ismerek, de lányosakat nem. ha vagytok.. merre vagytok? vagy reménytelen lenne?

2014. máj. 8. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok, szeretek lányosan/nőiesen öltözködni, de alapvetően rocker vagyok (Y) :* :)
2014. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg szórakozóhelyeken?
2014. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy partis... csak legjobb barátnőmmel szoktam elmenni iszogatni. de megijedek a sok új embertől.. :/
2014. máj. 8. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
És a fiúsokat hol ismered meg? Nem tudsz az ő társaságukon keresztül tovább ismerkedni?
2014. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mert a lányos leszbikusokra nincs ráírva esetleg nem is gyanakodsz ameddig meg nem látod a barátnőjével, vagy konkrétan rákérdezel a lényegre.. de azért valljuk be, alapjáraton egy nőies csajról így küldőre azt mondod h heteró, aztán ha nagyon közelről megismered kiderülhet ez az.. és amúgy meg önbizalom és légy büszke másságodra és jönni fognak a szerelmi vallomások.. én sokat randiztam pesten sok sok lánnyal, és volt még néhány olyan is akit megrontottam, volt akit nem szándékoztam még is megromlott a kedvemért;3


tudd mi kell a nőknek és hajrá~

L/15/Bp.

2014. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fiúsok a sulimba járnak, és az ő barátaik is általában fiúsak. És akiket ismerek párokat, ők általában mind fiúsak, mindkét fél. Hát ilyen az én szerencsém... :)
2014. máj. 12. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:

hát a barátnőm nőies és szerintem én is az vagyok. Mondjuk mi eléggé felvállaljuk. ^^ Öhm, ez tényleg szerencsétől függ de ne add fel. Esetleg vedd fel a kapcsolatot sok sok leszbikus biszex emberrel, ajánlom ismerkedésre a gyakorikerdesek.hu-t. Én speciel sokat tanultam ebből, és te még életed párját is megtalálhatod...


Amúgy valóságban nem tudom mit csinálsz, de ha nőies vagy, úgy is áradhat rólad h nyammi csajok fej és többen elfogadják, mint hiszed:) és elég sok biszex/leszbi csajt ismertem meg, az önbizalmon keresztül, mert ha látják h te igen, felvállalod, akkor odamernek jönni... A barátnőm, is ennek köszönhetően mondta el h tetszem neki:3 és azóta is minden happy, több mint 5 hónapja:)


Kitartást^^ és nézz The L worldot! *önbizalmat ad*

L/15

2014. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En is keresek leszbikus vagy biszexsualis lanyokat mert mar egy ideje tudom hogy biszexualis vagyok de csak nem reg fogadtam el.en egy 15eves biszexualis lany vagyok,noies ha valaki gondolja irjon :)
2014. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is keresem a nőies lányokat, én magam is inkább a nőies stílust képviselem:) 19L
2014. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írj rám,ha gondolod :)
2014. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!