Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 eve tetszettem egy pasinak;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve tetszettem egy pasinak; ha most felveszek egy tapados fekete borsoknyat, es lezserebb toppal, illetve magassarkuval, felkelthetnem megint az erdeklodeset?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltéve ha azóta nincs neki párkapcsolata!
2014. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan felkelted. De az már más kérdés, hogy ezt esetleg gyorsan el is fojtja magában.
2014. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajaj, egy nő nem csak a ruházatával keltheti fel valakinek az érdeklődését, hanem főleg az egyéniségével.
2014. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de mivel nem ismerjuk egymast, ezert el kell erjem, hogy hozzam is szoljon.

Amugy mi az, hogy el fogja fojtani?

2014. máj. 9. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha közönségesnek talál akkor ugyan felfigyel rád,de aztán elfordul tőled vagy csak egyszerűen elkönyvel egy könnyű nőnek. Lehet hogy tök jól áll és csinos vagy így...mutass egy képet és elmondjuk mit gondolunk.
2014. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én érdeklődésem felkeltenéd az biztos, mert bejönnek a vadóc lányok bőrszoknya áhh :)

de a finnyásabb pasiknak nem jön be mert anyuci azt mondta nekik, hogy a kihívóan öltözködő lányok mind k . rvák

szóval a legjobb talán ha az ízlésére valahogy rájössz, aztán meg nem elég úgy öltözni, oda is kell menni hozzá... hajrá ;)

2014. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!