Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18kilot fogytam es most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18kilot fogytam es most probalkozik nalam az a ferfi aki elotte visszautasittt, ti mit tennetek csajok? Elkuldenetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 11:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Az egész ott kezdődik, hogy nekem képem sem lenne odapofátlankodni valakihez és próbálkozni nála, ha már egyszer előtte elküldtem a fenébe, mert fúúúj!

Már ezért sem kellene ez a férfi. Egyszer már tisztázva lett, hogy nem, akkor keressen mást.

2014. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
17%

NEm kell visszahízni ennyi.

És grat kérdező ügyes vagy,tök jó,hogy ledobtál 18kilót.

Figyelj saját példa tömegetnöveltem hatalmas voltam de nagy volt a gyomrom is,egyik fitneszes haverom azt mondta ideje lenne szálkásítani mert gusztustalan és undorító vagy így.

És igaza volt,sőt még tól kedvesen közölte velem,tényleg egy undorító egy féreg voltam,egy igazi nőben max hányingert okoztam volna,most rólam is lement 16kg és szépen be vagyok szolározva,plusz a hasam és kezd ívelt izmos lenni,mostmár látom mosolyognak és megnéznek a lányok.


Szóval,ez nem felszínesség,de nekünk FÉRFI-aknak a külső az 75%-ban dönt,ha kövér vagy nyilván nem sok pasi hódolód lesz,pláne ha mellette a pasi jópasi is,ez nem lenézendő dolog,de sajnos ha egy nő elkezd hízni az általában lapátra kerül,mert ha vannak szép,csinos,feszes,vékony lányok,miért legyünk együtt egy elhízott lánnyal?

Melyik munkaerőt veszed fel egy állásra?

Aki sikeres?Beszél nyelveket,több év tapasztalata van és mellette tanulékony,karrierista?


Vagy olyat aki nem igazán motivált pl?


Ugye,hogy az előbbit,na nálunk is így van,ha egy meghízik akkor ne csodálkozzon,hogy elhagyják mert előbb utóbb az lesz a sorsa.


NEm lehet megállni,karban kell magad tartani,ennyi nem nagy kunszt,lehet 2 órával előbb kell kelni,a kaját megfőzni és lemenni a terembe,de valamit valamiért.


Kérdésedre a válasz,ahogy gondolod,tetszik neked a srác?

Bejön?

Akkor ne hajtsd el.

Gondolj arra,a férfiaknak a külső a legfontosabb,lehet ez fáj de ez van.

Saját példámat nézd a lányok keresik a társaságomat amióta csinosabb lettem és nem egy dagadt hájas disznó mint féléve,mert én is az voltam.

Akkor most ők is ilyenek meg olyanok?

Nem,csak rendelkeznek egy csodálatos dologgal amit úgy hívnak szemek,ennyi.

2014. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
22-es: Ha egy pasinak a külső a legfontosabb, akkor nem tud igazán szeretni. Ennyi.
2014. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23-asnál a pont. Üdítő egy értelmes választ olvasni itt. :)
2014. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
34%

Minden pasinak a külső a legfontosabb,hidd el.

Csak valaki nem ismeri el vagy nem meri vagy leadja max az igényeit.

De első adandó alkalommal,ha kap egy neki megfelelőt félre fog lépni.

2014. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Aha-aha... persze. :)))
2014. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
168cm-hez voltam 72kg most meg 54kg! az elozo sulyom se volt az a kover!
2014. máj. 10. 13:58
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

De az voltál 74kg az rengeteg,54 már jó,még kellene kb.2-3 kg mínusz és tökéletes.

De 74kg az gusztustalan a te magasságodhoz főleg,nem nőies egy nő max 60kg-ig nő.

Míg egy férfi minimum 85kg-nál férfi ami persze izom,ha zsíros akkor nem.

2014. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
45%
25-ös: Ez csak azoknak a dumája, akik el akarják hitetni a nőkkel azt, hogy úgysincs tőlük jobb, de ezt te is nagyon jól tudod, hogy nem igaz. Van olyan, aki makulátlanul néz ki, ÉS szeretetteljes, ÉS hűséges. És ha még tényleg úgy is lenne, ahogy írod, akkor se kellene nekem egy olyan, mint te, inkább halnék meg egyedül. End of story.
2014. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

50%-os, te nagyon buta és felszínes vagy...

160-as magassághoz a 63 kg a megfelelő, ha a kérdezőnk 168 cm, akkor számold ki, mennyi számára a megfelelő

mielőtt ekkora ökörségeket mondasz, előtte tanulj egy kis bioszt

ahogy már előttem is mondták, ha te lennél a világon az utolsó pasi, akkor se kellenél, inkább ennék homokot

és hogy a kérdésre is válaszoljak: elhajtanám, ha korábban nem kellettem neki, és lekoptatott, legyen ennyi tartásod

2014. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!