Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megbízott valakiben (barát, ismerős, netes ismerős), olyan kapcsolatban voltak, küldtek magukról neki erotikus képet, és valahogy ráfáztak? Elmesélnétek a történeteteket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Sosem küldök senkinek képet, igy megspórolom az ilyen riadalmakat. Neked is ezt javaslom, a későbbiekben:)
2014. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az exem küldött ilyen képeket de nem vagyok tapló és miután szakítottunk letöröltem őket
2014. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 2X küldtem és nem fáztam rá.Az egyik megnézte és kész. :)A másiknak meg sokáig a telóján háttérkép voltam,de gondolom mivel már nem járunk törölte. :)De én őket ismertem jól.

Egy jó tanács! Vagy ne küldj magadról ilyen jellegű képet vagy vállald a felelőséget.Egyébként tőlem már kértek fiúk ilyen képeket és nem kaptak.Mert nem bíztam meg bennük és nem ismertem őket. 19/L

2014. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Arc nélkülit kell és akkor nem lesz gond.
2014. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden barátnőm küldött magáról, de sosem élnék vissza vele. Egy titkos mappában vannak.
2014. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert nekem van hasonló történetem, csak ugye Amanda Todd kapcsán érdekelt.
2014. máj. 10. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Amanda Todd is megérte a pénzét, még ha sajnálom is, ami vele történt. Aki k..vának áll, ne sírjon, ha b..ák.
2014. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt egy ismerősöm 14-15 évesen, akivel szerintem ha nem lett volna a nagy távolság, jártunk volna... na neki küldtem olyan képet, amiben ruhában vagyok, de internetre sosem került fel. Nem volt erotikus kép, nem pózoltam rajta. Egy családi összejövetelen készült, kivágott felső volt rajtam és hát látszódtak rajta a kis domborulataim. Én is kaptam tőle egy félmeztelen képet. Egyikünk sem élt vissza a képpel.

Viszont barátomnak szoktam küldeni erotikus képeket, de ő nem él vissza ezzel.


Sosem küldenék olyannak képet, akiben nem bízok, nem ismerek eléggé. Szerintem ezzel az emberek többsége így van.

(Egyébként régen volt egy barátnőm, aki szándékosan küldözgette rólam a gáz képeket a jelenlegi barátomnak, mert neki is tetszett... na ő volt az egyetlen, aki visszaélt olyan képpel, amin szereplek. Szép barátnő volt!)

2014. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig jól kiválasztottam kikben bíztam meg.
2014. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!