Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elterjedt a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt a ferfiak koreben a zacsi, illetve nemi szerv folotti resz borotvalasa?

Figyelt kérdés
Mert en egyaltalan nem borotvalom, es kaptam megjegyzeseket holgyektol hogy kellemetlen az ORAL! 21/F vagyok!
2009. dec. 27. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Én csak lejjebb csapom a nemi szerv felett, hogy ne legyen dzsungel. Csak azért nem borotválom teljesen, mert érzékeny a bőröm és kipattogzik, és iszonyat kellemetlen. A nőnek sem tetszene.


Egyébként miért kellemetlen az orál a hölgyeknek? Szőr ragad a nyelvükre, vagy büdösnek érzik? :D Előbbire a nyírás a megoldás, a másodikra a fürdés.

2009. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
háát akkor hajrá kapd elő a borotvát:D nekem eddig minden barátom rendes karban tartotta magát ott is:D és ha már a pasik elvárják tőlünk akkor mi is;)
2009. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ertheto a dolog! nem nagy a dakom, torokra szoktak venni, s ezert kicsit kellemetlen a holgy szamara!
2009. dec. 27. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak nyírom (olló), mert szintén érzékeny.
2009. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzékeny a bőröm.De én hajvágóval szoktam megoldani.Borotválni is szoktam itt ott.
2009. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én teljesen csupaszra borotválom.
2010. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én csak szárazon 4-5 pengéssel,nem pattog ki,ja és nem csak az egészet,de a segglyukat is,és nem vagyok homo,
2021. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szintén zenész.


Szerintem ha 2-3 naponta lehúzod zuhi közbe / vége felé akkor hozzá szokik a bör.


A legtöbb csaj azert preferalja szerintem. Az arcszörzetet lehet szeretni nem szeretni, de ez itt mégiscsak egy munkaeszköz.

Tisztán kell elrakni, hogy öröm legyen elővenni :).


Én after shave gélt használok rá, nem folyadékot ( lent ez jobban bevált ).


Gilette mach3, de gondolom hasonló kaliberű egyéb márka is jó lehet.

Hátul is szoktam, mert könnyebb a törlés - no homo

2021. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!