Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előrelépés a csajozásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előrelépés a csajozásban ha nyílt terepen felmerem izgatni a nőket de még nemmerek odamenni?

Figyelt kérdés
ti honnantól számítjátok sikeresnek a csajozást? tegnap egy huszonéves nõn láttam hogy engem figyel a pasija mellöl majd a hajamba túrtam és mosolyogtam erre õ nembírt magával és mondta a pasiának h. mennyünk es leléptek ma egy velem egykorú 17 éves koruli csaj kihúzta magát a metrón és próbált az ajtóra koncentrálni ugy hogy élesen nézte nemmondom mit csináltam... ez elore haladás? eljn a szep nap amikor oda merek majd menni?
2014. máj. 10. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy olyan ronda vagy.. :DDD
2014. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogalomzavaraid vannak, de legalább nem mersz odamenni. :)
2014. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ne irigykedjetekmár...
2014. máj. 10. 21:06
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
na ezen hatalmasat nevettem XD
2014. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egód az van.
2014. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a farkadat markolásztad a második esetben?

amúgy ha egy perverz próbál velem kontaktusba keveredni én is inkább máshova figyelek....

2014. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A minap egy srác olyan feltűnően bámult a buszon, hogy nem bírtam hova nézni, annyira kínosnak éreztem, hogy nem veszi észre magát...

Ez nem felizgatás, hanem rohadtul idegesítő!

2014. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az mi hogy nyílt terepen felizgatod a nőket?

Kiviszel egy rakás csajt egy zöld mezőre és bejelented hogy van sokcsillió forintod és sportkocsid? :DDDDD


Egyébként az is sikeres lehet ha a farkadat markolászod előttük, csak vigyázz nehogy maflás legyen a vége...

2014. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én nem vagyok perverz a csaj a metrón amikor felálltam akkoris engem nézett(ablaktukrozodesbol lattam) 3D-s animációt ne keszitsek?... biztos hogy felizgult rám
2014. máj. 11. 12:31
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
Kisgyerek, ebből hatalmas pofára esés lesz :)))
2014. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!