Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz magadra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz magadra, hogy vonzóbb legyél?

Figyelt kérdés

Nemcsak az öltözködésre, ruhákra, cipókre gondolok, hanem pl.edzőtermi bérletre, fodrász, kozmetikus.Vitaminok, szoli. Esetleg plasztikai sebész vagy csak bőrgyógyász, bőrgyógyászati kezelés..stb.

Bármi, amit úgy érzel, hogy szebb és ápoltabb, csinosabb leszel tőle. Mire költesz és mennyit. Egymást ne csesztessétek, mindenkinek más az igénye és az anyagi lehetősége. köszi.


2014. máj. 11. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2014. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha van meló, akkor amit kell, és megkívánja a szükségem, igényességem. Ha nincs: nulla. tudok várni, mert tudom, hogy ha lesz, akkor pár hónap és ujra az vagyok, aki.
2014. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak ruhára költök többet ezek közül, mert én úgy érzem magam jól, ha úgy öltözködöm, ahogy az nekem tetszik.
2014. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Havonta járok fodrászhoz, ez kb 1000ft.

Heti 3szor borotválkozok de nem tudom hogy mennyire jön ki a borotva, borotvahab meg az arcszesz.

Van egy normális parfümöm de ezt ajándékba kaptam és alig fogyott belőle mert munkába járáskor nem használom.

Ruhát félévente veszek magamnak, de nem márkásat.

2014. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat:/ a havi fizum felét. Kb 130ezret, de ebbe minden benne van. (Kaja,kondibérlet,szoli hetente2x,fodrász hetente,tápkiegek,vitaminok,ruhák)

A maradék elmegy benzinre meg rezsire:D így kb. 0forintot tudok félrerakni....

2014. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz kb évente szoktam járni, hosszú hajam van. (2500ft)

Sminkelni szoktam, de nagyon sokáig elég, szóval talán abból is csak évente frissítek. (alapozó~1000ft, szempillaspirál~600ft)

Új ruhákat nem nagyon veszek. Csak ha igazán megtetszik valami, de egy kezemen megtudom számolni egy évben mennyi ruhát veszek.(~5000ft)

Cipőt is évente veszek (~4000ft)

Futok, ahhoz meg nem igazán kell pénz. Félévente veszek egy futócipőt (2*15000ft)

Parfümből általában valami olcsó, jó illatút választok, de az is több mint egy évig elég. (~1500ft)

Dezodor, sampon, tusfürdő, fogkrém stb :D Nem tudom mennyi :D(~2000Ft*4)


Azaz évente kb 53000 Ftot költök magamra, ami havi kb 4400Ftot jelent.

2014. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Elég sokat sajnos. Kb havonta pár körömlakk, sminkcuccok, sampon, hajápoló, hajszesz, antisudorica, dezodor, parfüm, csomó hajgumi, hullámcsat, új ruhák, ékszerek, sport(1 hónapban több mint 15ezer), körömlakklemosó, mindenféle köröm-test kencefice, sminklemosó, arclemosó, párhavonta fodrász(az úgy egy tizes, ha vágatok+ melírt is szeretnék)


tejóég!! Ennyi felesleges idő-pénzkidobás! Mennyi kacat-.-

és a legszomorúbb hogy még így is tiszta elégedetlen, önbizalomhiányos vagyok... 15l

2014. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Arcpakolást szoktam venni, de csak a Balea cinkeset, nekem az tökéletesen használ, szóval minek vegyek drágábbat. Talán 200-300 ft körül van egy tasak.


Fodrászhoz ritkán járok, mert utálom a smalltalkot és még nem találtam olyan fodrászt, aki tudna szó nélkül, csendben dolgozni. Meg azt is utálom, amikor frissítő vágásért megyek, aztán levágnak 15 centit a hajamból. Amúgy ha megyek, mert néha muszáj, 5000-10000 között szokott lenni a mosás / vágás / szárítás.


Egyéb extrákra nem költök, ruhákat néha-néha veszek, ha éppen van ami tetszik. Általában így is normálisan nézek ki, ha rendben van a hajam, körmeim, kiszedem a szemöldököm és felteszek némi alapozót, szempillaspirált + rózsaszín Labello és felöltözöm rendesen. (Szoknyában vagy ruhában járok, egy farmerom van de abban mindig kicsit trógernak érzem magamat. Nadrágból egyedül a rövidnadrág ami tetszik. Bár amit eddig hordtam és szerettem az már leesik rólam, szóval az is már csak itthoni viselet...)

2014. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
:D tróger :DD Miért annyira gáz szerinted a farmer? :D
2014. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát van akinek jól áll, csak nekem nem ez a stílusom és kényelmetlenebb is mint a szoknya + harisnya. Rossz érzés, ha nincs szabadon a lábam, nem vicc, de olyan mintha levegőt is nehezebb lenne venni.
2014. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!