Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (szokásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (szokásos omegahím picsogás) Fel nem foghatom, hogy ezt mégis hogy gondolják?

Figyelt kérdés
Miért hiszi a sok prostihoz járó, komoly kapcsolatra alkalmatlan, picsogó, nőgyűlölő omegahím, hogy akkora veszteség a női nemnek? Honnan veszik azt, hogy egyáltalán kellenének bárkinek is?

2014. máj. 11. 14:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ez a felindulás pedig honnan jött? Ne értsd félre, engem is idegesítenek sokszor az ilyen kérdések, de úgy vagyok ezekkel, hogy értelmes nő lévén, még csak a közelembe se kerülnek a való életben az ilyen elmebetegek.
2014. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Brace yourselves...
2014. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Ki nem állhatom, ha alaptalanul elhordanak mindennek. Főleg, ha azt hiszik, hogy a feminácizással megsértenek. Amúgy mindig csak ugyanazokat a szánalmas érveket tudják felhozni, szóval jöjjenek, és magyarázzák el nekem a dolgot, mert nem értem!
2014. máj. 11. 14:14
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
Uhhh, a kedvencem, amikor femináciznak. Amikor ezt mondják és amikor a nőket utálják, akkor tekintet nélkül utálják az anyjukat, a húgukat/nővérüket, nagyanyjukat és még sorolhatnám. Tényleg örülök, hogy a való életben ezek csak puhap___csü barmok.
2014. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
40%
legalább olyan sekélyes vagy mint hímsoviniszták... csak te a feministákhoz tartozol...
2014. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Azt hiszik, hogy ha a képembe vágják, hogy nem kellek nekik, akkor majd fájdalmat okoznak. Én erre azt mondom, hogy hála az Úrnak, hogy ilyen módon is megkímél ezektől az ostobáktól.
2014. máj. 11. 14:22
 7/36 A kérdező kommentje:
5-ös: Miért is? Mert nem kell nekem egy normálatlan barom? Hú tényleg, mindjárt zsákruhát öltök, és bűnbánatot tartok 90 napig...
2014. máj. 11. 14:23
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

5:


Feminista az egyenlő jogokért és bánásmódért harcol. Tehát az emberi jogokért harcol.


Hímsoviniszta pedig semmiért sem áll ki, csupán lenézi a nőket.


Jó lenne, ha ezt mindenki megtanulná.

2014. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Az itteni kérdezők húztak fel? Nem kell velük foglalkozni.

Így próbálják magukra felhívni a figyelmet, hátha valaki megsajnálja őket.

Vagy csak éppen elkeseredettek.

2014. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%

Főleg mikor egy feminista megmagyarázza egy férfinak miért tolakodó elhívni az adott hölgyeményt egy kávéra..


Mind a két mentalitásnak van egy szélsőséges oldala, mert az egyik szerint olyan a nő mint a férfi, a másik szerint a nő meg csak a konyhába való.


Ha bunkó egy csaj én bunkó leszek, de ha fordítva történik akkor sem fogok kiakadni.


Nem kell itt a férfi szidás.


#5 voltam


26/F

2014. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!