Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hetero aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hetero aki átmenetileg összezavarodott abban hogy melyik nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
nem volt
2009. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos volt, csak az nem én vagyok. :-)
2009. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volt:S illetve nem is összezavarodtam, inkább úgygondoltam hogy jobban kijönnék a másik nemmel
2009. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2009. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elhiszem sok sok ember nem de inkább azok érdekelnének akik igen
2009. dec. 27. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
NEM.
2009. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hetero haverjaimtól hallottam már egy párszor, amikor valami nőgondjuk volt: "miért nem születtem én is homokosnak..." - persze ez még nem nevezhető összezavarodásnak :)


Egy haverom viszont úgy 15 éves korában azt gondolta, hogy meleg lesz belőle, mert nem vonzódott a lányokhoz úgy, mint a barátai. Aztán persze kiderült, hogy csak későn érő típus (20 évesen vesztette el a szüzességét, 21 évesen volt az első komoly kapcsolata). Azt hiszem, őrá mondhatjuk, hogy összezavarodott, bár elmondása szerint igazából sosem vonzódott a fiúkhoz.

2009. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az már nem hetero, hanem bi.
2009. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én úgy gondolom,h ez mégjobban meg tudja erősíteni egy hetero-t,ha kicsit összezavarodik. 3an voltunk múlt munkahelyemen, a másik két srác meleg volt, és mivel nagyon jóban voltunk, sokat mászkáltunk el bulizni,meg közös programokra. Nem jöttem be nekik, nem is féltem ettől, amúgy is leszögeztem nekik,h én lyukra vadászom. De egy idő után,mikor elég sok meleg között mozogtam, én is kicsit összezavarodtam,persze semmilyen próbálkozásnak sem adtam helyet,se belülről,se kívülről jövő ingereknek.

Belefér, utána méghatározottabb lettem,és magabiztosabb a lányokkal,pedig elötte sem voltam egy elveszett típus.

2009. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!