Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Iszonyatosan feltekeny vagyok egy csajra?

Figyelt kérdés

Szoval tetszik egy srac(ar eleg regota), es ugy erzem, hogy en is bejovok neki. Viszzont van egy csaj, aki noi szemmel nezve nem csunya(leszamitva, hogy feketere festi mindig a szemoldoket a vilagosszoke hajahoz), viszont amolyan "falu ribije". Magamrol tudom, hogy nem vagyok csunya(masok szerint, bar en kicsit onbizalomhianyos vagyok, szoval ezen sokszor vitatkozhatnek).

Szoval ez a csaj nagyon sokszor rak fel facebookra kepet, es ez a szobanforgo srac minden like-olja neki, es azt is tudom, hogy jo viszonyban vannak, volt, hogy kavartak is.


2014. máj. 12. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs "jogod" feltekenynek lenni, nem vagytok együtt. Tetszik neki a csaj, lehet hogy te is tetszel neki, bar ez nem derül ki az iromanyodbol. A fiuknak egyszerre tobb lany is tetszik, megsúgom. Ahogy a lányoknak is tobb fiú. Az, hogy Melyiket választja, vagy hogy valaszt-e egyaltalan, normalis esetben a lányok belső tulajdonságain mulik. Ha tenyleg a falu ribije, az rossz pont, ha csak féltékenységből mondod ezt, akkor meg ne mondd. #olyanbölcsvagyok
2014. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam, hogy ribi, mert feltekeny vagyok ra, hanem azert, mert tenyleg igy van. Minden atlagon feluli pasival lefekszik. Mas kozsegekben lakok kerdeztek tolem, hogy tenyleg igaz, hogy egy ribi a csaj.
2014. máj. 12. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:

1) Van egy lány a falutokban, akit vannak, akik - veled együtt - ribizlinek tartanak.


2) Van egy srác, akinek feltehetőleg tetszik.


3) A saját szavaiddal élve önbizalomhiányos vagy.


Ha ilyen helyzetben lennék, a következő kérdést tenném fel magamnak:


A fenti három dolog közül melyik van az én mozgásteremen belül, vagyis melyiken van nekem lehetőségem változtatni, és melyikkel van feladatom az életben?

2014. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!