Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak mi tetszik egy lányban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mi tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 21:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

", nézi a fiúban a belsőt is mert ugyebár nem a külső számít, ha lehet beszélgetni vele 11/F"

Látszik,hogy még kicsi vagy és tapasztalatlan...

A nőknek igenis számit a külső(az az első),hogy megtudjanak a fiúval jelenni,csak utána jön a belső..,de majd rájössz!;) Bár kivételek vannak,legjobb példa,bomba nő és görény srác,mondjuk ilyen is van elvétve!

2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kiss1999 válasza:
nem úgy gondoltam hanem úgy hogy nem CSAK a külső számít az is számit de én nem szeretem azokat a lányokat akik lehet hogy szépek de bunkók
2010. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A menő változik, de nagyon nagy biztonsággal ki lehet jelenteni, hogy mi az a női test, ami a férfiak 99%-ának ösztönösen és egyértelműen izgató, szép és kívánatos.

Ez a határozottan ívelő csípő, karcsú derék, közepesen nagy vagy nagyobb mellek, karcsú karok, formás combok és a formás fenék (+ átlagos arc). Minél inkább közelítesz ezekhez a paraméterekhez, annál több férfinél van esélyed.

2010. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!