Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki belép az intim-szfér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki belép az intim-szférádba, hogy adod a másik tudtára, hogy ez neked már sok, anélkül, hogy megsértenéd?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik imádnak közel jönni, és 5cm-ről beszélni vagy olyan, aki puszilgat mindenkit vagy az ölelgetős fajta.

2014. máj. 12. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hátrébb állok

csak megmondom neki, hogy nem szeretem a puszizgatás


ölelést szeretem (csak lányokkal) :)


21f

2014. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan a helyzet, akkor csak simán hátrébb lépek egyet, hogy így rendesen a szemébe tudjak nézni, amikor beszél (mert, ha annyira közel hajol, akkor nem is igazán lehet rendesen beszélgetni és egymásra nézni).


A puszilgatás és ölelgetés velem nem igazán esett még meg, mivel fiú vagyok, gondolom, fiúkat nem szokás csak úgy ölelgetni. De ha ilyesmi történne, egész egyszerűen csak nevetve, nem komolyan, pláne nem mérgesen megjegyezném, hogy "hoppá, nekem kicsit túl sok a testi kontaktusból így hirtelen".

Aztán ha ez nem segít, vagy látom rajta, hogy hirtelen zavarba jön, megmondanám, hogy nem megbántani akarom, ne értsen félre, csak tényleg nem vagyok az az ölelkezős típus (ami egyébként igaz is).

Nem hiszem, hogy ez így udvariatlan megoldás lenne.

2014. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdem nyomogatni a hasamat, és az fingok egyet. 99%-ban működik :D
2014. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Távozz az aurámból! :D


Egyébként ilyen még nem történt, aki ismer az tudja, hogy nem szeretem ha túl közel állnak hozzám, ismeretlenek meg nem szoktak csak úgy ölelgetni és puszilgatni.

Megkérném amúgy, hogy ha lehet ne jöjjön közelebb. Ha megsértõdik meg így járt. :)


19/L

2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ráköhögök :D

vagy nekem mindig van hagyma a zsebemben. rágcsálom és hirtelen mindenki eltűnik

2014. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!