Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? :// HELP! 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? :// HELP! 16/L

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiu.aki nagyon tetszik és soha nem volt csaja...de akar egyet nagyon! És.....a haverjával üzente h nem érdeklem őt....:// de nem adom fel! Beszélni akarok vele (első beszélgetésünk lesz) el akarom mondani neki h nagyon bejön és szeretném ha,lenne vmi köztünk! De nem tudom h mit mondjak h biztos legyen a siker és ne utasitson vissza!!! :/ jellemileg egy nagyon vad fiu de en nekem igy tetszik! Én 16/l ő 18/F
2014. máj. 12. 19:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mi van?? Nagyon vad, sosem volt csaja, es nagyon akar, de teged tuti nem, es megis probalkozol? Hat te sem vagy 100as.
2014. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igazság szerint nekemse volt nőm, szeretnék egyet, monyuk Andy legyen a neve és az a meikre én gondolok:)))))))))
2014. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a haverjának, hogy neked se kéne.

Erre ugrani fog.

2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad többször is, többet nem fogok vàlaszlni.
2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annál semmivel sem üldözöd el biztosabban, ha első beszélgetésnél közlöd vele, hogy "nagyon bejön és szeretném ha,lenne vmi köztünk"
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos h ugrani fog erre? :/
2014. máj. 12. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
"Helló, szia! Melyik a kedvenc focicsapatod? Hozzak sört?"
2014. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez a kerdes h mit mondjak!!!!! Nem vagyok biztos magamban!!
2014. máj. 12. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki elsőre semmi olyat, hogy nagyon tetszik, stb..

Akkor még annyira se fogod érdekelni, mint előre.

húzd az agyát, csináld úgy, mintha csak haverként érdekelne, írj rá fb-n, hülyéskedj, nevettesd meg, beszélgess vele. Keltsd fel az érdeklődését.

A becserkészés még nála a lényeg, ha elé dobod magad azzal nem érsz el semmit...

amúgy meg lehet csak annyi van, hogy csúnya vagy/nem vagy az esete. :D

2014. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondja a suliban h egy illyen ronda srac nem erdemel meg engem mert szebb vagyok annal minthogy vele jarjak

Es ugyanaz az erdeklodesi korunk teljesen!!

2014. máj. 12. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!