Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudod magad túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudod magad túltenni valakin, ugyanakkor össze se jöhetsz vele, akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Mármint ha évek óta probálkozol elfelejteni valakit, akivel ugyan összejöhetnél, csupán utána együtt kéne élned azzal, hogy egy papucs vagy, aki értéktelen.


Ugyanakkor lezárni se tudod mert ugyanúgy átnézel a nőkön?


Itt már 2 évről beszélek. Én férfi vagyok de szerintem ez egy olyan probléma ami nem csak rám vonatkozik.


2014. máj. 12. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lennél papucs, ha összejössz vele? :S
2014. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha a ló nincs szamár is jó felvetésből te vagy a szamár akkor te se akarsz vele semmit.


Vagy igen?

2014. máj. 13. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:

De ha összejönne veled, akkor szerinted csak egy szamár lennél? Nemár!

Tudod egyetlen egy dolog miatt lehetsz az, ha így állsz hozzá. Ha ennyire leértékeled magad, azt megérzik a lányok és ilyen pasi nem túl vonzó. Legyél magabiztos (nem beképzelt!) ne tartsd magad értéktelennek és nem lesz baj.

2014. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor tartom magam értéktelennek ha úgy jövök össze vele hogy én fektetek bele mindent.


Tetszik, meg szeretem, de ő többször lelépett mikor már majdnem összejöttünk csak mert jött egy "jobb".

2014. máj. 13. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha határozottabban lépnél fel, lehet nem lépne le. Mutasd meg neki, hogy nincs nálad jobb. Ő is tudni fogja, hogy így van. Sok sikert.
2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés is felesleges volt, de mindegy.


Ma már nem az a gyakori mint régen. Ha nem írok ki valamit részletesen, szarnak hinni nekem. Most meg regényeket nem fogok írni. De a lényeget leírtam.


Akit szeretek azzal nem lehetek együtt úgy, hogy férfinak is érezzem magam mellette.


Mással meg nem tudok együtt lenni.


De most magyarázkodni meg egyáltalán nincs kedvem, mert már 9999999x elmagyaráztam nem csak itt máshol is, akkor már midnenki azt mondta: "hagyd békén" "minek állsz szóba ilyennel?" "Vannak ilyen érzelmi nyomorékok".

2014. máj. 15. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy most pl. nekem támadsz, pedig én bátorítalak, hogy de, simán férfi vagy mellette és nem valami balfékszakasz. Szóval igen, ezekszerint fölöslegesen írtad ki a kérdést. Szia.
2014. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!