Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb barátomba.17 éves vagyok, ő augusztusban lesz 19. Mit kezdjek ezzel? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Igazi rosszfiú, de már általános óta együtt bandázunk. Füvezik néha, dílerkedik is alkalomadtán, és tényleg nagyon balhés, én mégis belé szerettem. Nekem megmutatja az érzékeny, gondoskodó oldalát, mindig mondja, hogy szeret, és teljesen távol tart a balhés dolgaitól. Annyira szeretem, hogy meghasad a szívem, és legszívesebben most is csókolnám. Érdemes egy ilyen emberrel kapcsolatba bonyolódni?
2014. máj. 13. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Én meg pont az ellentéte vagyok. Szűz is, kitűnő tanuló, rendezett élet, stb...
2014. máj. 13. 18:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Tartsd távol magad tőle, ha nyugodt életet akarsz magadnak.
2014. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!