Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan, mi ez a nagy világfá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, mi ez a nagy világfájdalom a tizenévesek egy részén?

Figyelt kérdés

Egymást majmolják, tucattumblik, tucataskfmek, akárki akármit tesz, olyan életképtelen kedvtelen kis pisi egy részük, semmi nem jó nekik, egymásnak mondják hogy jaj de szép vagy, meg sajnáltatják magukat hogy nekik mennyi mindent át kellett éllniük 16 évesen.... én meg közben kifutok a világból ezek miatt.

Miért? Nem bírom felfogni. Ha csak egy kis szeletkét is tapasztalok ebből néha, már az is sok a következő 10 évre.


2014. máj. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert be vannak manipulálva.
2014. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj neked tinilányokat dugni.
2014. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az, hogy nemkell a 30 asnak! viszont a 18 már igen.

és én emg kössem fel amgam mert 23 vagyok, és nem 30 nincs egy olyan lány, akinek egy cseppet is bejönnék.

(anyagi biztosnág, kocsi, lakás, érett férfi, tudja mit akkar bla bla bla...)

Hányok tőle!

2014. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, lány vagyok, nem keresek párt, ezt sem olyan célzattal írtam ki, hanem mint általános(?) zavaró dolgot.
2014. máj. 13. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lexarom, majd úgyis megszívják, amikor elkezdik a valódi életet.
2014. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emó hatása. Ez van amikor Amerika szellent egyet és az egész világ szagolhatja.
2014. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ha elmúlik az iskolaélet és a szülői pénztárca is megszűnik, akkor fognak igazi világfájdalmat megélni és mérlegelni, hogy mi is az igazi érték.
2014. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!