Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy bejovok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés
Van egy srac a suliban aki nagyon bejon nekem. Ma az egyik szunetben eljott elottem es a baratnoim elott az egyik haverjaval... Mikor mar kicsit arebb jartak, a haverja megszolalt, hogy "Csak szerintem nezett?". Es most ezen parazok, hogy vajon miert mondta ezt.. Lehet hogy bejovok neki? Mert egyszer meg regebben mikor alltunk az info termeknel, es csak ketten voltunk ott, eszrevettem hogy engem nezett... De mikor raneztem, mindig elnezett... Es parszor mikor osszefutok vele, akkor is engem nez. Szerintetek?

2014. máj. 13. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szólni akar hogy szőr nő az egyik anyajegyedből de bunkósság lenne megmondani.
2014. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát lehetséges de nem biztos ez azért elég kevés ... :/ lehet hogy csak te negyítod fel a dolgot mert neked bejön de az is lehet hogy igazad van nem tudom próbálj meg vele beszélni és ahogy beszél veled ahogy mozog arról állapitsd meg
2014. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy nézted, és furának tartotta. Lehet, hogy észrevette rajtad a dolgot, de te nem tetszel neki. Ennyiből nem lehet megmondani, érdemes lenne a nézegetésen kívül valami újabb módszert keríteni a szimpátiád kifejezésére ;)
2014. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazabol o kezdett el nezni engem, es igy vettem eszre ot
2014. máj. 13. 22:34
 5/18 anonim ***** válasza:

De nem biztos, hogy nézett, amikor azt hitted. Vagy nem biztos, hogy azért. Hányszor megjártam már így :DD

Mondom, ha akarsz valamit, akkor ne a tekintetéből próbálj olvasni :)

2014. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom... Az a gaz, hogy nem ismerem ot es meg egyszer sem beszeltem vele:/
2014. máj. 13. 22:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el jó kifogásokat/indokokat keresni egy beszélgetés vagy legalább valami interakció kezdeményezésére. Most már észrevett, és a reakciójából (lekoptat, kerül/keresi a társaságod, feltűnően vidám a társaságodban) könnyen leszűrheted, hogy milyen a hozzádállása (bocs, este mindig új szavakat gyártok)
2014. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy tul gyava vagyok leszolitani ot, vagy mondjuk facebookon rairni... Viszont az egyik osztalytarsat ismerem, aki egyebkent a baratnom pasija... Baratnom persze mindent elmondott neki, es azota allandoan feldobja a duplarandi otletet
2014. máj. 13. 23:05
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyáva, csak nem ér neked annyit. :) Ez természetes. Ha nem akarsz kockáztatni, ne tedd, előbb vagy utóbb úgyis eljön az a srác, aki miatt kilépsz a komfortzónádból :)
2014. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová jársz suliba? Ismerős a sztori:D
2014. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!