Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem nála? Próbálkozzam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Próbálkozzam?

Figyelt kérdés

Egy srác, akit nagyon sokan akarnak. Egy olyan pasi, aki válogatós, nem kell neki "akárki".

És egy olyan lány, aki bele van zúgva, de nem mer lépni. Fél, hogy csalódást okoz neki az a fiú, akit az igazinak gondol.

Így jellemezném magunkat. Tetszik nagyon-nagyon régóta. Rengetegszer lett volna lehetőségem lépni, de nem tettem. És tudom, ha akart volna, már léphetett volna ő is.

Nem vagyok az esete külsőleg. Ezt onnan tudom, hogy elmondta (nem nekem), milyen az ideális nő számára, és hát én pont az ellentéte vagyok... viszont belsőleg tudom, hogy hasonló lányra vágyik.

Reménykedem... mert sokszor látom, hogyha mondd valami poénost, egyből rám néz, kíváncsi, hogy én is nevetek-e. Sportolás közben figyeli, hogy nézem-e... Ezek jelek, nem?


Hamarosan kirándulás... 3 nap... Ivászat, buli. Lazítunk.

Mit csináljak, hogy végre megtudjam, van-e értelme ennek az egésznek?


Nem akarok rányomulni. Az nem én vagyok.


Segítség! :D



2014. máj. 15. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, hogy végre megtudjam, van-e értelme ennek az egésznek?"


"Nem vagyok az esete külsőleg."

Ezzel megválaszoltad a kérdésedet. Keress magadhoz való fiút.

2014. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok ismerős úgy jött össze a barátjával, hogy nem tetszettek egymásnak, ám sokat hülyéskedtek, beszélgettek és a közös társaság valahogy összehozta őket. :)
2014. máj. 15. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki, eléggé "válogatós" vagyok. Nem jönnék össze olyan lánnyal, aki nem az esetem.
2014. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A jeleket csak beképzeled.


"Egy olyan pasi, aki válogatós, nem kell neki "akárki"."

"Nem vagyok az esete külsőleg."


Akkor miért kellenél neki?

2014. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki,már kezdeményezett volna nálad.
2014. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia :)

Velem is volt hasonló eset. Teljesen odavoltam a srácért, meg még rajtam kívűl jó sokan.... Nem mertem lépni, pedig tudtam, hogy ez kéne. Tudtam, ha megismerne, nem csalódna bennem. Nem minden a külső, régen az ellentétét gondoltam, de azóta megváltoztak a nézeteim. Mostmár tudom, ha külső alapján dönt, lehet rosszul teszi. Szerintem légy bátor, és próbálj meg közös témákat keresni, Tudom ez nehéz, mert én is inkább a félénkebb típus vagyok... De ha egyszer elkaptok egy közös fonalat, akkor már csak rajtatok múlik, hogy meddig vagytok képesek azt együtt tartani :)

2014. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!