Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A "mesélj magadról"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A "mesélj magadról" szöveg mennyire ciki? : D

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lannyal de 1x találkoztunk és nincs közös téma..ciki ezt írni neki?
2014. máj. 15. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem annak tűnik egy kicsit, szerintem inkább tegyél fel neki kérdéseket ami érdekel vele kapcsolatban, arra válaszol esetleg vissza kérdez és elindul a beszélgetés.
2014. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Ilyenkor szoktam benyögni direktbe a legidiótább és legrandomabb dolgokat. Ostoba kérdésre hasonlóan ostoba válasz elvét követve.
2014. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindegy hogy milyen idiótasagot mond akkor mar van tém

Szerintem is hülyén hangzik de

1) nem vagyok tapasztalt a facebookos ismerkedésben

2) kb. semennyire nem ismerjük egymást.


Nincs mi kérdezni

2014. máj. 15. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Akkor ne facebookon ismerkedj.

2. Ne haragudj de ha kérdezni se tudsz semmi nem érdekel vele kapcsolatban akkor hogy akarod megismerni meg egyáltalán ha az elején nem megy akkor gondolod, hogy később majd fog?

2014. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szóbeli nyelvvizsga bevezető részében a vizsgáztatóktól nem ciki, ismerkedésnél eléggé.
2014. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak facebookon érem el azért ott ismerkedek vele. Élőben 1x találkoztunk ott ismerkedtünk meg.


Miutan akkor se beszéltünk sokat alig tudok róla vmit..

Érthető?

2014. máj. 15. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha nem szerettem az ilyen kérdéseket. Nem derült ki belőle, az illető mire kíváncsi. "XY vagyok, itt és itt tanulok/dolgozom, a szüleimmel/egyedül élek itt és itt, hobbim ez és ez." Kb. ennyiben ki is merül a válasz az ilyen kérdésekre és gondolom ezeket már tudod róla.
2014. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom cikinek csak mivel nem szeretek magamról beszélni, ezért kellemetlenül érzem magam ha ezt kéri valaki.


19/L

2014. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. magamból kiindulva, ha ezt kérdezi egy srác akkor engem le sem lehet lőni .. :')

De szerintem ezzel az ismerkedési módszerrel nincs gond.Legalább jobban rájössz,hogy milyen és kiismered :)

2014. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon utálom. Ha konkrétabban kérdez akár apróságot is:

- Melyik országokban jártál, hova szeretnél még eljutni?

- Hogyan ismerkedtél meg a legjobb barátnőddel/haveroddal?

- Mivel töltötted a nyarat/mivel fogod?

Vagy csak simán iskolai hülyeségekről kell elkezdeni beszélgetni, sulis csínyek mindig vannak :) De az általad írtnál még a színész/film téma is jobb :D

2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!