Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sokszor ez a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokszor ez a fizikai érzés, és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos kapcsolatomnak lett vége március végén. Már nagyjából túl vagyok rajta, nem sírok, lazán tudok róla beszélgetni, van is kivel. Beláttam hogy úgyse tartott volna örökké, mert érzelmileg én többet adtam bele, és a barátom kora ellenére nem minden tekintetben "fejlett" érzelmileg.


Nem is tartok vele semmilyen kapcsolatot, nem nehezítem a saját dolgom, ami nagyon kevés dolgot kaptam tőle, már azok sincsenek meg, de mégis akaratomon kívül szoktam rágódni a dolgon, néha előjön belőlem a lelkizés. Sokszor már viszont úgy gondolok rá, hogy nem is olyan kár érte. Az érzéseim nagyon hullámzóak, van úgy hogy este jókedvem van, másnap reggel rossz közérzetem lesz, stresszes vagyok, és görcsöl a hasam. Egyszer volt hasmenésem is.

Néha nagy étvággyal ülök le az asztalhoz enni, de egyszer csak hirtelen jóllakok. Pedig nem lenne szabad fogynom.

Erre most lehet hogy az érettségi is rátesz.


Még rövid idő telhetett el szerintetek a szakítás óta, vagy túlreagálom, vagy ti is éreztetek fizikaiba átforduló lelki tüneteket?



2014. máj. 16. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A sok stressz miatt van szerintem. Majd érettségi után jobb lesz.
2014. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik stressznek. Kb ennyi
2014. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!