Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakivel olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel olyan, hogy szerettett valakit, pedig mindenkinek rossz véleménye volt róla?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve ismerek egy fiút, tudom mekkora nőfaló, bunkó, kihasználós, és az okát is, hogy miért vállt azzá.. Emellett nekem megmutatott magából olyan részt is, ami elragadó és velem soha nem olyan, mint amilyennek állítják mások. Nagyon okos, itelligens és udvarias, sőt vicces is. Teljesen belezúgtam, visszavonhatatlanul, de eddig még baráti alapú a kapcsolatunk. Egyik pillanatban nem számít mások mit mondanak róla, másikban meg annyira befolyásol, hogy odáig jutok, hogy kiírok ide egy kérdést. Ti mit tennétek a helyemben? Hagynátok mások mit mondanak, szeretnétek tovább, vagy próbálnátok hagyni az egészet, rábízni mindent a véletlenre vagy a "sorsra"? 17/L

2014. máj. 17. 00:55
 1/8 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Volt.Nem akartam adni más véleményére,mert abban a tudatban éltem,hogy én úgyis jobban ismerem.Szomorú,de másoknak lett igaza és amit nem akartam meghallani,azt meg kellett volna.
2014. máj. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már bocs de te magad írtad h tudod milyen,tehát nem mások mondják hanem csak ők is azt mondják amit magad is tudsz,dönts belátásod szerint
2014. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt,vagyis én most barátságról beszélek, tehát volt egy olyan barátom akiről mások egy csomó rosszat mondtak. Legelőször ez engem befolyásolt és én is ugyan azt gondoltam róla mint mások,de aztán egyszer rájöttem,hogy ezt rosszul tettem,hogy hagytam magam befolyásolni és emiatt nem barátkoztam vele,tehát mások véleményét sikerül félretennem és így most van egy barátom akiben megbízhatok annak ellenére,hogy egy csomóan azt mondták,hogy nem megbízható úgyhogy vigyázzak vele. De én most már úgy vagyok vele,hogy amíg nem ad rá okot,hogy ne bízzak meg benne addig fogok benne bízni.
2014. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj ne, mintha én írtam volna ezt a kérdést
2014. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, nem is egyszer. De végül mindig kiderült, hogy a józan eszemre kellett volna hallgatnom - és másokra, akik objektíven látják az illetőt. Egyébként amiket leírtál pozitívumként, azok ha jól belegondolsz, alapvető elvárások. Szóval a dolog megfordítható úgy is, hogy amellett, hogy az alapvető elvárásoknak megfelel, még nőfaló, bunkó és kihasználós is. Nos? :)


Jó, egyébként nyilván nem foglak befolyásolni, ezt a tapasztalatot magadnak kell megszerezni. Én közel tíz évvel idősebben egy ilyen pasival vagyok, pont ennyit sikerült tanulni az elmúlt tapasztalatokból :D Annyi, hogy aki ilyen, annál számolnod kell azzal, hogy bármelyik pillanatban "bekattanhat", aztán leléphet máshoz. Ha úgy érzed, hogy ettől nem törnél össze, akkor miért is ne vághatnál bele a dologba? :)

2014. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is voltam a te helyzetedben. Tetszett egy srac, o volt eddig az elso, akinek en is bejottem, de mivel azt hallottam rola, hogy nagyon szeret inni, gyakran cserelgeti a csajokat, ezert nem is adtam neki eselyt... 3 eve szerelmes vagyok bele, es ugy erzem, hogy nem vagyok szamara se kozombos, megse tortenik azota semmi.

Eletem legnagyobb hibaja volt, hogy nem a szivemre hallgattam

2014. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
livi199 ugye te 16 vagy?:D
2014. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, jàrtam igy. még a "csalàdom" (jelképes jelzö) is ellenezte, én viszont kitartottam mellette. kàr volt...
2014. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!