Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 190cm magas, vekony, kisfius...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190cm magas, vekony, kisfius arcu, barna haju/barna szemu fiu kelendo manapsag a lanyok koreben?

Figyelt kérdés
azert meg szoktak nezni az atlag csajok...de nem tolonganak,a szebbek pedig le sem kakilnak
2014. máj. 17. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
képet.
2014. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
onnan tudod meg, hogy kelendő vagy-e, hogy előbb odamész, hozzászólsz. láttam már olyat, akinél tolonganak, viszont azok a csajok olyanok is.
2014. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, a magasság az jó:) a vékonyságon lehet változtatni, ha sportolni jársz-->izmosabb leszel, és hogy ne tűnjön kisfiúsnak az arcod, vágathatsz olyan hajat, ami komolyít (ez az utolsó nem feltétlen szükséges, sokszor aranyos a kisfiús arc :) ) de amúgy szerintem semmi rossz nincs a külsődben, sőt..:) 15/L
2014. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andrea Henrietta ***** válasza:
A leírás nem hangzik rosszul, a magasság kifejezetten jó, de persze elég fontos az hogy mennyire vékony... És kisfiús arc sokaknak kifejezetten tetszik.
2014. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy egyáltalán nem.Nekem is pontosan ez a bajom,de hát kezdem megszokni már.Annyi,hogy én 185 cm vagyok,de a többi illik rám is,egynek sem kellek igazából.Lassan beletörődöm,hogy nekem nem lehet senkim,aztán majd egyedül megleszek valahogy,mint ahogy idáig is tettem...

22/F

2014. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és te utolsó mit teszel azért, hogy felfigyeljenek rád? mit teszel azért, hogy elfogadjanak?
2014. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csuhás, hanem gond ide írok. szóval ha te nem tudod elfogadni magad, miért várod el ezt másoktól? előbb magaddal békélj meg, akkor lesz önbizalmad is. ezért önbizalom. nem másokból ered.
2014. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!