Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 7-kes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok 7-kes és van egy barátom és már 3 hónapja járunk és már egy csomoszór smároltunk de nem korai ez? Mert mondta egy bácsi hogy ovisok ezt még ne csinálják! Mert csak nevetségesek vagyunk! Lehet ténleg korai?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én amondó vagyok, hogy HELYESÍRÁS->SMÁROLÁS->KEFÉLÉS.

Szóval igen, korai.

2014. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szexelni meg pettingelni nem kell, a csók bőven elég..
2014. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
nem korai.... en ismerek olyan lányt aki ilyen idősen minimum 5ön túl volt ( mondjuk egyik se volt komoly szoval.. ) . nem korai . ha szeretitek egymást akkor semmi gond nincs es a ti kettotok kapcsolataba ne szoljon bele senki . inkább 1 korai de tartós kapcsolat mint 100 későbbi de egyéjszakas kaland
2014. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korai.
2014. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezed igazán, vagy nem érzed a jelentőségét, csak azért csinálod, mert "miért ne", akkor korai.
2014. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem korai. A bácsit meg szard le ;-)
2014. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

"ha szeretitek egymást akkor semmi gond nincs es a ti kettotok kapcsolataba ne szoljon bele senki ."

Mert egy 14 éves marha sokat tud a szerelemről... Muhaha!

A kis taknyos még írni sem tud!

2014. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és a barátod hány éves? :D
2014. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!