Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi számít jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi számít jobban nektek, hogy egy fiú magas legyen vagy izmos?

Figyelt kérdés

Én 190 cm vagyok,de nem kifejezetten izmos(azért van rajtam valamennyi,főleg a vállam széles) és úgy tapasztaltam,hogy ez nem jön be a legtöbb lánynak.

Viszont,ha valaki nem ilyen magas,csak tegyük fel 175-180 cm,de izmos,arányos teste van,akkor arra tapadnak a csajok.


Fél éve járok edzeni,hogy én is izmos legyek,de továbbra is fenn áll a kérdés,hogy melyik az,amelyik jobban megfog titeket kizárólag ebből a két tulajdonságból,mindent mást figyelmen kívül hagyva?

Őszinte választ kérek!


2014. máj. 18. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább legyen arányosabb a teste, bár azért nálam legyen magasabb. (Mondjuk a kigyúrt vadállatokat sem szeretem..)
2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindkettő.
2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

-.-

ennyire nehéz választani?

2014. máj. 18. 12:42
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
Ha mképp választani kell, akk inkább magas.
2014. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyen magas.
2014. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A széles váll nekem nagyon tetszik meg az izmos hát. A többi nem számít. A kigyúrt pasikat meg nem szeretem
2014. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
175-180 magas arányos testalkat / a többi fontos dolgot akkor kihagyom :-)
2014. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egyik se tetszene, mivel alacsony vagyok (a párom 13 centivel több nálam, ez még belefér, de örülök, hogy nem magasabb), izma nincs sok, de engem elbír és egészséges, viszont szép selymes karcsú teste van s fiúban nekem ez tetszik (de az enyhén izmost is vonzónak látom). Én speciel gyúrni, izmosodni, erősödni akarok (azért írom így, mert elég lagymatagon csinálom egyelőre...), de tőle egyáltalán nem várom el :)


Viszont az ilyen girhes kis szél elfújja típus nagyon hervasztó számomra. A páromnak van azért némi válla, rendes térfogatú mellkasa és nem is túl vézna. Úgyhogy ha valaki a természettől ilyen kis szerencsétlen kinézetet kapott, az jobb, ha izmot szed fel, ha az kell az elfogadható alakhoz. Némi izom sose rossz, lányon és fiún se, de a fiúknál, csajozási szempontból azért sokkal fontosabb :) Szépek a gömbölyödő izmok, no, csak ízlésfüggő, hogy kinél hol van a határ és az optimális érték.

2014. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyen inkább izmos, persze nem túlságosan. Az én párom is ebbe a kategóriába tartozik + csak 170 cm, de sokkal szexisebbnek tartom, mint akármelyik magas srácot.
2014. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elrontottam a zárójelezést, de értsétek jól.
2014. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!