Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy lány már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány már furán viselkedik?

Figyelt kérdés
Van ennek értelme tovább hogy találkozót próbáljak vele megbeszélni?Vagy ennek az egésznek?

#lány #furcsaság #viselkedő
2014. máj. 18. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy furán viselkedik? Ez így nem túl konkrét.
2014. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 éve ismerjük egymást, neki is volt kapcsolata, nekem is. és 3 hónapja ujra találkoztunk, és "ismerkedtünk",. kicsit elszakadtunk egymástól kb 1 hétig utána nem nagyon akartunk egymástól semmit csak barátságot, míg én kb 1 hónapja mondtam neki hogy mi lenne ha ujra folytatnánk ezt az ismerkedést, ő erre azt válaszolta hogy ő még nem akar semmit de majd kialakul, pár napig találkoztunk, utána egy hétig nem. El se tudtam érni, de mondtaák ismerősök hogy érdeklődik hogy mi van velem, utána megkeresett, töltöttünk eggyütt időt, mostanába meg ha találkozásra kerül a sor, megbeszélésnél oké, de ha arra hogy 20 perc és ott vagyok akkor felhiv és aztmondja hogy közbe jött valami és mondta hogy hivjam fel este felhivtam nem vette fel a telefont és ez nem egyszer fordult elő.
2014. máj. 18. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha így viselkedik, nem hiszem, hogy akar bármit is.
2014. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy beszéld meg vele a dolgot, vagy hagyd. De így tényleg nincs sok értelme :/
2014. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam hogy mi lenne ha nemis tudom hogy de valami találkozót összehoznék vele és ott megmondanám neki hogy mondjael h mért ilyen. őszinte csajnak ismertem meg, meló után mindig azon agyaltam hogy vajon tudunk-e találkozni. mert eddig mindig tudtunk , de mindig jól érzi magát amikor velem van ezt mondaja is és látszik is rajta
2014. máj. 18. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam javasolni, csak nem tudom, hogy mennyire könnyű megbeszélni egy találkát. de azért drukkolok, hogy minden rendbe jöjjön. sok sikert! :)
2014. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hagyd az egészet
2014. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nehéz dolog ez
2014. máj. 19. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!