Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban így jellemezhető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így jellemezhető a mai nők? Ilyenek általában a nők átlaga?

Figyelt kérdés

- fontos nekik a testmagasság

- általában testfüggelékeket nézik meg előszőr egy férfin, főleg a fogakat.

- fontos nekik az egzisztencia

- rengeteg időt és pénzt költenek külsejükre, hogy minél csinosabbak legyenek.

- egyik legfontosab tulajdonság, hogy határozott legyen a párja.

- elvárják, hogy helyes pasi mutasson mellettük.


2014. máj. 19. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De mindegy mit mondok, úgy sem hiszed el, szóval kár a szóért.
2014. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2014. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:

-én megnézem de nem döntő szempont

-ápolt legyen, ne rohadjon de ez sztem alap

-ami nekem kell, mindig is leginkább magamnak teremtettem elő v tettük közösen

-igényesnek gondolom magam, nem költök rá havi ezreket, a sport meg nem kerül pénzbe

-mivel jómagam is határozott vagyok, muszáj. Társamul nem tudom elképzelni h a kisöcsémmel legyek, akit én terelgetek.

-nem kell h a többieknek tessem. Én tudjak hozzá vonzódni.

2014. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem! Mint ahogy a férfiak sem egyformák, úgy a nők sem.

Rengeteg nő él lúzer munkakerülő pasival, sőt van, akit a nő tart el.

Testmagasság annyiban számíthat, hogy általában a férfi a magasabb, de ugye a nők nagy része nem 180 cm-es :)

Sok igénytelen nő van, nem költ mindenki annyit a külsejére. És van aki ápolt, normális, nem túlzás, amit magával foglalkozik. Persze vannak, akik eltúlozzák, de nem ez az általános.

Sok nő a kevésbé határozott férfiakat szereti, mert ő szeretne irányítani.

Inkább a férfiaknál elvárás, hogy a nő mutasson mellettük.

De gondolom, ezt mind feleslegesen írtam le, mert úgysem érdekel azok véleménye, akik nem úgy gondolkodnak, mint te :D

2014. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
*Sry tessen
2014. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én leírom, hogy látom meg nekem mi fontos, gondolom azzal tisztában van a kérdező, hogy az emberek eltérőek tehát nem mindenkire igaz nálam is van eltérés.


- Fontos a testmagasság, nekem igen de annyi az elvárás hogy legyen magasabb mint én, ami szerintem 162 cm-nél nem tekinthető eget verően teljesíthetetlennek. (magassarkút hordok de még így se vagyok 170 cm)


- Ilyen furcsa megfogalmazásban nem hallottam még, és a legkevésbé sem igaz. (testfüggelék wtf ember? ok tudom mi az de ebben a kontextusban?)


- Fontos az egisztencia, igen nem arról van szó hogy el akarnám tartatni magam. Most in önellátó vagyok jó diplomával, munkával (saját kocsi megélhetés és kialakított élet). Az jó lenne ha az enyémhez hasonló lenne a szociális és anyagi hátterre, sok surlódástól megkímélne. (volt már olyan párom akinek alacsonyabb volt a végzettsége, de őt folyamatosan fusztrálta a dolog). Meg én valamikor családot is szeretnék, ha elmegyek szülni kapok ugyan majd GYES-t. GYED-et de (most úgy néz ki) az valószínűleg nem lessz annyi mint a fizum (márha a jeléenlegihez nézem, bár még nem érzem szükségét a családalapításnak kicsit odébb van az még), de ha nem is 3 évet szeretnék majd otthon lenni valamennyit muszáj addig meg azért tudjon már eltartani minket a leendő párom. Én ezt ésszerűnek tartom, de lehet van akinek túl nagy elvárás. Meg nekem van egy megszokott életstílusom ebbe bene vana külföldi nyaralás, síelés szabadidőnek elmenni lovagolni pl, és ninsc azzal bajom ha ezekre nem mindíg jut, és szerintem együtt kell megteremteni a rávalót, de ha valaki nem ebben nőtt fel annak vagy nem igény vagy plussz fusztráció.


- Nem költök túl sokat magamra, mármint ez megint relatív, sokat mozgok, az edzések nem kerülnek sokba (bérletem van nem olcsó de drágának se mondanám), futni meg kijárok a parkba, vagy a futópályára az nem kerül semmibe. A kozmetikumokra havi szinten 2000-3000 Ft-ot ha költök. Szolit utálom, kozmetikusra nincs szükségem, körmöshöz nem járok (küzdősport miatt nem is lehet). Fodrász úgy 3 havonta vágás-ra mivel nem festem a hajam.(az megint nem eget verő összeg)


- Határozottság fontos, hogy határozott legyen a párom én is erős jellem vagyok makacs gyakran türelmetlen (néha örültde a jó értelemben, lagalábbis a barátok szerint) egy gyengébb lelkületű ember kikészülne mellettem. Mindazionáltal a türelem és a tisztelet legalább olyan fontos, de amit még hozzátennék az a megfelelő önértékelés, sajnos kevés embernek van de nagyon fontos hogy az ember tisztában legyen a saját hibáival és erősségeivel.


- Elvárják, hogy helyes pai mutasson melletük ez szerintem a tinikre vagy néhány műveletlen felületes libára jellemző. Számít a külső, hogy ne számítana szerintem senki nem akar olyan pasival kapcsolatot akitől undorodik. Kell hogy vonzódjak hozzá, ez nem rajtam múlik vagy megvan az érzés vagy nincs. (volt már hogy esélyt adtam olyannak aki külsőre nem vonzott, hiába volt jó ember az eredmény az lett, hogy ő teljesen belém zúgott én meg nem éreztem semmit, pár hónap után szétmentünk és rosszabbul járt mitha el se kezdtük volna)

Ugyanakkor az én izlésem elég kifacsart világ életembe a rockerek jöttek be,(bár a korosztályomba már kihaló félben vannak, ők is komolynak ami nem is baj amúgy is az ember a fontos nem csak a megjlenés), ha egy pasi zselézi a haját vagy ez a kő utánzat fülbevalója van esetleg "trendi" csilli-villi polója na azzal ki lehetne kergetni a világból, hiába jó ember teszem azt ezek a dolgok taszítanak.


Na meg is volna a mai napi kiregény, (ezer bocsánat hogy ilyen hosszú lett)az én kényszerszünetemnek vége is mostmár hogy újra működik az irodai nyomtató.

2014. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

- testmagasság: nekem számít, alapból nem vagyok égimeszelő, azért 5 centinél ne legyen nálam alacsonyabb, ez a határ

- én először a férfi szemét nézem, (de ez az én furcsaságom) de az azért ciki, ha annyira nem ad magára, hogy már félig/egészen elrohadtak

- egzisztencia: nem befolyásol a döntéseimben

- hamis állítás

- szeretem ha határozott a párom, vagyok olyan szerencsétlen, hogy ebben érzem magam biztonságban (ez nem egyenértékű az elnyomással/zsarnokoskodással)

- helyes pasi: egyáltalán nem :) Legalábbis nekem fontosabb a belső (akármilyen elcsépelt dolog is ezt leírni), minthogy egy olyan pasival villogjak, akivel nem tudok beszélgetni.

2014. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért, kedves kérdező, már ne is haragudj, de nem olyan katasztrofálisak ezek a dolgok. ha megfordítod, a pasiknak pontosan ugyanezek a fontosak.

ezek egyike sem teljesíthetetlen vagy borzasztó felszínes elvárás. kivéve az utolsót, de az mondjuk nem is igaz. már olyan szempontból, hogy helyes, nem helyes, ha nekünk tetszik, akkor mindegy. nem kell fürdőruhamodellnek lennie ahhoz, hogy összeálljunk vele.


megjegyzem, ez nem a nők jellemzése. ez nem is jellemzés. ezzel csak leírtad a legalapabb dolgokat, amiket MINDKÉT nem általában elvár egymástól. mert most őszintén, életemben először meglátok valakit, még a bemutatkozásig se jutottunk, mégis, mit nézzek rajta? a csodálatos intelligenciáját? a humorát? előbb látom meg a "testfüggelékeit" (jesszusom, ember...), és hogy a fogát megnézi az ember, hát ne haragudj... ha téged a fogaid miatt utasítanak vissza, akkor vagy mosd gyakrabban, vagy menj el fogorvoshoz.

az egzisztencia kérdése változó, én egyetemistaként, munka nélkül, ösztöndíjakból és szülői támogatásokból ugyan hogy várjak el bármiféle egzisztenciát a pasijaimtól? ha én nem tudok adni valamit, azt nem is várom el. miután munkám lesz, fizum, satöbbi, akkor már nyilván elvárás, hogy a pasinak is legyen munkája, és legalább saját magát fenn tudja tartani, de különben...?

a többi meg úgy érzem, nem érdemel kommentárt, magától értetődő. a pasik maguknál alacsonyabb lányt akarnak, a lány maguknál magasabbat, ez miért gond akkor? a pasik a csinos lányokat veszik észre, a lányok csinosak akarnak lenni, ismét nem látom a problémát. némely eltérő esettől eltekintve senki se szereti, ha tutyimutyi a párja, legyen az nő vagy férfi, és a határozottság bizony amúgy is egy pozitív tulajdonság, akkor most miért baj, ha a partnerben is keressük? nők és férfiak egyaránt, megjegyzem...

2014. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam:

-Fontos a testmagasság, de nem létkérdés. Azért jólesik, ha fel tudok nézni egy férfira. De az sem kizáró ok, ha valaki egymagas velem, sőt, volt már nálam alacsonyabb párom is. Szóval ez olyan jó, ha megvan, de nem annyira fontos dolog.

-Nem tudom értelmezni a "testfüggelék" szót. A fogakat nem igazán nézem, nekem is elég kócos a fogsorom, szóval abszolút nem elvárás a hollywoodi mosoly. Azért nyilván az extrém esetek (feketedő fogak, foghiány) elég taszítóak.

-Igen, fontos, de ahogy mások is írták, hozzám hasonló egzisztencia az, amit szerencsésnek tartok. A túl nagy különbségek (bármilyen irányban) visszaütnek egy kapcsolatban, pl. ha teljesen eltérő az igényszintünk a szórakozás, nyaralás stb. esetén. Szóval nem kell kőgazdag pasi, de azért legyen fix jövedelme, legyen hol laknia (ne mások nyakán) és meg tudja engedni magának azokat a szórakozási lehetőségeket, amiket mondjuk én is igénylek (pl. egy mozi, színház, néha egy étterem).

-Rám ez abszolút nem igaz. Néha még fésülködni is elfelejtek. :) A napi mozgásszükségletem megvan a szokásos lótás-futással, tehát külön nem sportolok (napi egy óra gyaloglás simán megvan így is). Ruhákra ritkán költök, akkor is inkább turiból vásárolok (mert szeretem). Ritkán sminkelem magam. Eleve nem a külsőmmel szeretném magamra vonni a figyelmet, hanem a személyiségemmel, az eszemmel. Ez nem azt jelenti, hogy nem adok magamra, de azért nem elsődleges.

-Valamilyen mértékben igen, legyen határozott, de ne úgy, hogy engem el akar nyomni. Inkább egyenrangú partner legyen, aki képes figyelembe venni az én igényeimet is a sajátjai mellett. Szeretem, ha egy férfi finoman irányít, de tényleg csak finoman.

-Ez rám abszolút nem igaz. A külső mindig is sokadrangú szempont volt nálam a párválasztásnál. Volt már nagyon jóképű pasim is, de pont nem érdekelt, hogy hogy mutat mellettem. Nem ezért voltam vele.

2014. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az anyagiak számítanak.Itt nem az öreg,dagadt,ronda nőkre gondolok Nézd meg hány bombázó kavar öreg,pocakos,bunkó,alacsony pasival a lóvéjáért.:)
2014. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!