Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan kellene keresnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan kellene keresnem egy érettebb nőt (30-40), aki bevezetne a szex rejteltemeibe és lehetne a szextanárnőm? 23/F

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok sajnos.:S A huszonéves lányoknak meg herótjuk van az ilyen fiúktól. Elvileg egy érettebb nővel ebben a témában csak nyerhetnék. Vagy rosszul gondolom?
2009. dec. 29. 10:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak túl sok hülye filmet néztem...XD
2009. dec. 29. 10:23
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg túl sok filmet néztél, egy érettebb nő nem akar pátyolgatni senkit, ő is ugyanúgy szeretné felhőtlenül élvezni az aktust.

A szexnek nem az a lényege,hogy a partnered majd jól betanít és szuper leszel,hanem az épp aktuális pároddal megismeritek egymást, egymás testét,vágyait..

Hajrá! :)

23L

2009. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Miért gondolod, hogy a huszonéves lányoknak nem jönnek be az ilyen fiúk? Én nagyon örültem volna egy szűz fiúnak. Szerintem semmi értelme nincs sokkal idősebb nővel kezdened.


23/L

2009. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Stiffler mamája mi? :D
2009. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

10.45


Jaja, jó lenne!!:D

2009. dec. 29. 10:54
 6/23 A kérdező kommentje:
A többi kettőnek meg az üzenem, hogy van jó pár ilyen sztori, hogy idősebb nő és fiatal fiú élvezik egymás társaságát, persze szexuális értelemben. Miért maradjak ki az ilyen dolgokból. Hozzátenném, hogy igen is sok 20 év feletti lány nem akar szűz sráccal kezdeni, mert az bénázik, meg tanítgatni kell és ehhez nincs kedvük hozzá. "Nincs kedvem tanítőnénit játszani."
2009. dec. 29. 10:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én 30 éves vagyok de semmi kedvem nem lenne egy fiatal szűz fiút tanítgatni:)

De amikor 20 éves voltam,örültem volna egy hozzám illő még szűz fiúnak, akivel együtt fedezhettük volna fel a testi-lelki örömöket:)

2009. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Remek elvetted a kedvem az egésztől!:S Ebben az országban egy csajnak sincs kedve ehhez!
2009. dec. 29. 11:03
 9/23 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Már írtam, hogy huszonévesekben is van, aki kezd szűz fiúval. Ne a kort nézd, hanem az embert!
2009. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A való életben is ismersz ilyen sztorikat, vagy csak a filmekből?


A 30-40 éves nőknek már megvolt a maguk "bénázási időszaka" tizen-, huszonéves korukban, miért akarnák újrakezdeni, amikor ők már más személyiségfejlődési szakaszban vannak? Ha csak testi élvezeteken alapuló szexkapcsolatot szeretnének, ők méginkább olyat keresnek, akinek van tapasztalata. Nem hiszem, hogy egy teljesen tapasztalatlan szűz fiúval olyan nagy élmény lenne a szex, főleg, hogy náluk kb. 15 másodpercig tart egy menet, sőt én a "boldog békeidőkben" olyannal is találkoztam, aki már az óvszer felhúzásakor eldurrant :) Ezt csak az csinálja veled végig, aki 1. szerelmes beléd, 2. maga is szűz, tapasztalatlan és béna, 3. prosti. Bár lehet, hogy találsz valami perverz vagy személyiségzavaros idősebb nőt, akit felizgat a tanítgatás, ebben az esetben talán működhet a dolog. Mondjuk azt nem tudom, hogy az ilyet hol lehet megtalálni. Szerintem veled egykorú, esetleg pár évvel fiatalabb, szintén szűz lányoknál lenne inkább érdemes (reális) próbálkoznod.

2009. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!