Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti tudtok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tudtok ennyire barátságosak lenni vagy ez már több?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit nem értek.Osztálytársak voltunk (vagyunk),de keveset beszéltünk.Régen tetszett de elutasított.Aztan utolsó évben sok minden történt,néha közeledtünk egymáshoz néha távolodtunk,sokat valtoztunk stb. de így is alig érintkeztünk.

De mostanaban példaul többször rámírt facebookon,volt hogy közösen jöttünk buliból és megkérdezte hogy hazaértem-e. Vagy többen mentünk valahova,én leghátul és odajött hogy miért vagyok ilyen bús. Mas fiúval nem csinálja ezt de azért látszik hogy megnéz masokat.

Szerintetek úgy tekint mint egy olyan haverféle vagy esetleg több?

18/F


2014. máj. 20. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
gyerekem ne legyél már ennyire bamba...
2014. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért lennék bamba?
2014. máj. 20. 01:01
 3/3 anonim ***** válasza:

A csajoknál nincs olyan soha... ezt tanuld meg hamarjában. Repülj rá, ki fogja adni, de ha sokat bambáskodsz, akkor megint el megy ez a hajó!

37F

2014. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!