Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy ribi vagyok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy ribi vagyok ha egy osztályból 2 fiúval is jártam és minden reggel egy órán át sminkelek meg vasalom a hajam?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 04:18
 1/8 anonim ***** válasza:
így kevés időd marad fórumozni. oszd be jobban az időd.
2014. máj. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem, a szó mást jelent, de mostanában már szinte általános pejoratív jelző lett a nőkre nézve.

Sokszor egy szűz lányt is ler*bancoznak. :D

2014. máj. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy 2 sráccal jártál nem. De ha 2 sráccal dugtál, komoly kapcsolat nélkűl, igen :)
2014. máj. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehet, hogy az vagy, de mivel az összes férfi str!c!, ezért ez nem olyan nagy probléma sztem. Csak védekezz!
2014. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha szexeltél velük, akkor sem. Viszont az 1 óra smink, és hajvasalás nem tesz jót a szépségnek. A kirakatbábú nem szép...
2014. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagy hülyeség elbaszni napi 1 órát erre a kb. semmire!

amúgy annak tartod magad, aminek akarod! :)

2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ugyan én nem jártam senkivel sem, de a reggeli készülődés eddig nekem is kb 1 óráig tartott. (A brasil cacau és az, hogy a nap miatt nem nagyon használok már alapozót, lerövidítette.) Ja, és ami miatt ezt írom: Attól még, hogy sokáig tart a sminkelés, nem biztos, hogy sokat használsz, csak lehet, hogy még nem megy olyan profin és lassan csinálod. Mivel nekem reggelente menni szokott a tévé, sokszor arra koncentrálok, ezért nem haladok a sminkkel. Amiből egyébként nem használok túl sokat. Eddig BB, tus/szemceruza, szempillaspirál, szájfény/rúzs.

Szóval nem hinném, hogy emiatt ribi lennél.

2014. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!