Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a mondat gondolkodoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondat gondolkodoba ejtett. Probaljam meg megis, vagy hagyjam az egeszet? Lent.

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtunk, elso tali volt, beszelgettunk stb. En vagyok a no. Tegnap este sms-eztunk, elkezdte reszletezni, hogy mit csinalna velem, mire en: "Ha ilyeneket irsz, az lesz az erzesem, hogy csak egyvalamit akarsz tolem." Erre o: "Nem eppen egyvalamit, de az az egy valami mar nagyon hianyzik".

Nem akarom most itt a szuzet jatszani, de nekem ez sok az un. ismerkedesi fazisban, no meg nekem valahogy tobb az elet, mint eves ivas meg szex.

Mit kellene csinalnom? 26 evesek vagyunk mindketten.


2014. máj. 20. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószinü csak egy strigula lennél.Bár ezt neked is érezned kell,hogy mennyire tartod megbizhatónak.
2014. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha te neked is hiányzik az az egy dolog és nagyon nincs más aláthatáron akkor van "értelme" de ha nem akarsz strigula vagy skalp lenni mint ahogy az elöttem szóló írta akkor hagyd sztem , csoda am hogy nem küldted el a véreresbe egyből :D
2014. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó hogy nem kamuzik össze-vissza. Örülj hogy önmagát adja, így tudod hogy mire számíthatsz.
2014. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok lenne az ismerkedés ennyire kezdeti szakaszában, és őszintén szólva azt is elég kiábrándítónak érezném, hogy SMS-ban irogat ilyeneket valaki ennyi idő után.
2014. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a megérzéseidre! Nekem se lenne szimpatikus egyébként.
2014. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen köszönj el tőle. Semmi mást nem akar tőled, csak szex kell neki.
2014. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó estben nem fog megerőszakolni.
2014. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!