Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló. Fiatal lány vagyok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiinnaa kérdése:

Heló. Fiatal lány vagyok aki csak pár hónapja aktív szexuálisan.41 napja késik a havim. Kb.2 hete elkezdtem tornázni, lehet ez attól is? Vagy valami más oka lehet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb, ha csinálsz egy terhességi tesztet, nem tart semmiből kb., és legalább megnyugodhatsz.
2014. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Hogyan?
2014. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De egyébként ha annyira fiatal vagy, akkor az is lehet, hogy még be sem állt rendesen a ciklusod, nem?
2014. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor valószínűleg nem vagy terhes de nem árt elvégezni egy tesztet.
2014. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
védegeztünk,gumival..kb. 3 éve szedtem egy ideig hormontablettákat mert 1x megjött a legelső és utána nem volt...olyan 2 éve abbahagytym és azóta rendszeres,csak most valahogy késik..
2014. máj. 20. 18:33
 6/13 anonim válasza:
Nekem volt, hogy 1 teljes hónap kimaradt csak úgy, de ha 41 napja késik és 2 hete (14 nap) tornázol az nem összefüggő. DM-be vagy gyógyszertárakban, drogériákban tudsz terhességi tesztet venni kb. 7-800 ft (max ezer)és még mindig biztosabb mint otthon sakkozni. (Mellesleg én a helyedben sietnék, mert ha jól tudom csak 6 hétig lehet terhességet megszakítani, utána már nincs mese) Ha gumival védekeztetek és nem láttátok aktus végén sem, hogy ki lenne szakadva akkor nincs akkora baj, max ha szivárgott. Én úgy tudom, hogy a gumik belsejében van valami ölő anyag erre az esetre ha szivárogna, ami megöli a spermiumokat, de azért egy teszt mégis nyugtatóbb. A dobozban lesz leírás hogy mit hogyan kell csinálni és mit kell nézned. :) 19/L
2014. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a gumival nem volt semmi,ebben biztos vagyok :)
2014. máj. 20. 18:44
 8/13 A kérdező kommentje:
és a terhességi teszt csak a terhességet mutatja ki vagy valamilyen betegséget is?
2014. máj. 20. 19:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a terhességet betegséget csak az orvos tud vizsgálni.
2014. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ahha,értem
2014. máj. 20. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!