Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok késve, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok késve, ha csak 22 éves korom után alakul ki bármilyen szerelmi életem? Nagyon öreg vagyok már ehhez?

Figyelt kérdés
Tehát még soha nem volt semmi ilyen az életemben, illetve most sincs olyan férfi, akit ilyen szempontból érdekelnék. Tehát még maximum ennél is később lesz bármi is, ha lesz egyáltalán.
2014. máj. 21. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb későn, mint soha.
2014. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%

Nyugalom!

Soha nincs késő!

Ne add fel sose, járkálj sokat a városba, menj el népszerűbb helyekre, szórakozóhelyekre, csípd ki magad, ismerkedj, legyél közvetlen, előtted az élet és a fiatalság!:)

2014. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve! Sok sikert!
2014. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gond. Amúgy h-h nem jött még össze?
2014. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én próbálkoztam, de nem kellettem senkinek. Ennyi.
2014. máj. 21. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
ne add fel!
2014. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és nem volt semmi, akkor én mit szóljak?
2014. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!